Dzwoneczkowa.pl: Bieg Serca – 7 września 2014

czwartek, 21 sierpnia 2014

Bieg Serca – 7 września 2014

Tekst ma charakter informacyjny:


Bieg Serca – 7 września 2014


Bieg Serca – Każde okrążenie ma znaczenie – to rodzinny piknik charytatywny w ramach, którego odbędzie się bieg dla wszystkich, którzy lubią i chcą pomagać.
Impreza jest skierowana do rodzin z dziećmi. Organizatorzy zapraszają 7 września 2014 w godz. 9-16.30 do  Ośrodka Sportu i Rekreacji Targówek. Kibice i osoby towarzyszące mogą spędzić czas na zorganizowanym obok bieżni pikniku, gdzie nie zabraknie występów, gier i zabaw.
Każdy kto potrafi przebiec 400 m może pomóc. Jedno przebiegnięte okrążenie to  5 zł przekazane przez sponsorów na rehabilitacje ruchową niepełnosprawnych dzieci. Wpisowe za bieg – dowolna kwota wrzucona do spartańskiej puszki (minimum 1 zł)
Każdy uczestnik dostanie  numer startowy (z chip-em) na odwrocie będzie miał nadrukowany Pamiątkowy dyplom na którym po biegu zostanie wpisana liczba przebytych okrążeń i wartość pomocy!
Spartanie od ponad 3 lat uczestniczą w imprezach sportowych zbierając środki na pomoc i rehabilitację niepełnosprawnych dzieci. Uczestniczyli już w ponad  100 różnych biegach. Ich grono stale się powiększa, tylko w  2014 r. dwukrotnie zwiększyła się liczba Spartan (100 osób). Tworzy się zespół sympatyków Spartan – Spartanie Dzieciom Team.

Tekst pochodzi stąd MNZ

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz