Dzwoneczkowa.pl: Miejsca dla dzieci- Młyn Wiedzy w Toruniu.

niedziela, 15 lutego 2015

Miejsca dla dzieci- Młyn Wiedzy w Toruniu.

Szukając atrakcji na wyjazd siostra podesłała mi pewne miejsce. Co można robić w Toruniu żeby dziecko sie nie nudziło? Koniecznie zajrzeć  do Młyna Wiedzy. Wybraliśmy wejście o 15.
Ja się nie nudziłam, syn się nie nudził i nawet córka się nie nudziła:)


Zwiedzanie rozpoczeliśmy od góry, żarówki, światła, barwy, zachwyciły dzieci i mnie też, możliwosć dotknięcia wszystkiego.
Zabawa z cieniem, barwami światła, żarowki czy jabłka oświetlone w ciepłym i jasnym świetle...

Jeszcze więcej światła, rysunki, znikająca dłoń, światłowód czy pierścionek widmo... to tylko niektóre atrakcje.

Sale z dźwękiem zachwyciły ich oboje,  cieżko było iść dalej. W końcu nie ma to jak śpiewać i słyszeć się w słuchawkach, czy samodzielne miksowanie muzyki...

Budowanie z lekkich kloców, było mega fajne, tory dla kulek, samochody, motory czy domy. Część na którą najbardziej czekał i wyszedł z niej dosłownie mokry. 

Biegnąc w tym czuła się jak chomik, 


Nie dało się nas zrównoważyć:) 


Jak było? Serio jeszcze nie wiecie? Było świetnie! Mam nadzieję że następnym razem uda nam się wejść na kolejne nowe wystawy, którą będą min. IDEE. Warto przy okazji wizyty w Toruniu zaplanować 3 godziny na wizytę w centrum. Zaabwa nie tylko dla dzieci ale i dla dorosłych. 
Kto był i jak wrażenia? 

1 komentarz:

  1. Widzę, że powstaje coraz więcej miejsc przyjaznych nauce i zabawie dla najmłodszych. Sama bym się nie wybrała, ale z chęcią zabrałabym tam jakiegoś malucha :)

    OdpowiedzUsuń