Dzwoneczkowa.pl: Poznaj ludzi nie tylko wirtualnie.

czwartek, 5 lutego 2015

Poznaj ludzi nie tylko wirtualnie.

Chciałabyś wyjść na kawę, spacer, basen, a może chcesz się spotkać z mamą z dziećmi w podobnym wieku. Może masz ochotę poszukać  bratniej duszy,  kogoś kto podziela zainteresowania?O na-kawe.netna-kawe.net działa od marca 2014 roku i jest to dynamicznie rozwijający się serwis społecznościowy dla miłośników aktywnego trybu życia i ciekawych miejsc. Za pomocą wyszukiwarki osób oraz grup tematycznych można szybko znaleźć towarzystwo do dzielenia pasji, aktywności sportowych, czy do spędzania wolnego czasu przy kawie. Celem serwisu jest aktywizacja Internautów do wychodzenia z domu, poznawania nowych osób i ciekawych miejsc, umawiania się na spontaniczne wyjścia w ciekawych miejscach w okolicy. Wdrażając nowe pomysły, akcje oraz technologie portal na-kawe.net dynamicznie się rozwija i jest swoistą odpowiedzią na głos społeczeństwa szukającego chwili odpoczynku od laptopów czy smartfonów – w realu.
 
Poznaj nowe osoby w okolicy
Dzięki intuicyjnej wyszukiwarce użytkowników znajdziesz osoby, które najbardziej będą Ci odpowiadały pod względem zainteresowań, czy wieku. 
Dołącz do grupy zainteresowań w Twoim mieście lub stwórz własną. Rozmawiaj na forum i umawiaj się na realne spotkania, gdzie będziesz rozwijać swoje hobby.

 
 Miejsce idealne dla Ciebie. Wejdź na stronę TUTAJ i znajdź kogo tylko chcesz.


Koniec z przesiadywaniem godzinami na komputerach, -fonach, -padach, oglądaniem niekończących się seriali. Żyj ciekawie, zdrowo i długo. Wyjdź z domu!

Dzięki na-kawe.net możesz aktywnie spędzać czas z nowo poznanymi osobami z Twojej okolicy, którzy dzielą Twoje zainteresowania. Jeżeli chcesz wyjść na wystawę, obejrzeć ciekawy film w kinie, porozmawiać o najnowszej książce z osobami o podobnych pasjach dołącz do naszej społeczności. 

Obsługa serwisu w 5 krokach

1. Zaloguj lub Zarejestruj się

2. Uzupełnij profil, wpisz zainteresowania

3. Uaktualnij w profilu sekcję „Kogo szukasz”

4. Dołącz do grup i/lub stwórz własną

5. Umów się z interesującymi Cię osobami pisząc do nich wiadomości prywatne

Rozwijaj swoje pasje

Wyjdź na zewnątrz

…masz ochotę wyjść na piłkę, rower, biegi, czy po prostu na kawę, a Twoi znajomi albo nie mają czasu, albo im się nie chce, albo ciągle przesuwają terminy?

W  serwisie nie przesiadujesz – napisz do osób, które dzielą Twoje pasje i umawiaj się na realne spotkania!


Zastanów się…

W wyszukiwarce na stronie znajdź grupę tematyczną, jeżeli jesteś np. z Olsztyna zapraszamy na kilka grup min. Olsztyn 3 komentarze: