Dzwoneczkowa.pl: Puzzle czy quiz czyli dwa w jednym.

czwartek, 19 lutego 2015

Puzzle czy quiz czyli dwa w jednym.

Na wyprzedażach można natknąć się na różne rzeczy czy gadżety dla naszych pociech. Nie byłabym szczera mówiąc że kupuję tylko w najdroższej cenie.. Jest to bez sensu według mnie, często można dostać perełki, trzeba się tylko rozejrzeć, a możemy za parę złotych kupić coś co sprawi maluchowi ogromna radość i czego nie rzuci w kąt po godzinie i nie będzie tego potrzebowało ponownie.
Jakis czas temu mojemu mężowi! tak mój mąż kiedy znajdzie coś co spodoba się nasemu  synowi nie zastanawia się dwa razy. Tym razem podczas zakupów wypatrzył quiz czy puzzle. 


Tym razem odsłonę aut wydało Clementoni. Nie wiem jak inni synowie, mój uwielbia wszystko co wiąże się ze Zygzakiem czy Złomkiem. Duże puzzle dla młodszych dzieci, łatwo się układają, ramka na zewnątrz jest pełna obrazków, na któych wykorzytsać można interaktywny długopis. Ćwiczy spostrzegawczość i koncentrację. Należy wybrać odpowiedni kształt, samochód do jakiego należy fragment auta, kolory. 
Przyznaję że nie do końca mi się podobało z początku, ale jest to fajny  ciekawy sposób na zabawę i naukę, do tego w ulubionymi postaciami z bajki. 
 Długopis świeci i gra przy wybraniu dobej odpowiedzi. Dodatkowa atrakcja dla dzieci:) 


Od siebie, prezent fajny dla dzieci  moim zdaniem trochę mniejszych niż na pudełku, ale 4,5 latek też sie pobawi, trzeba jednak mieć świadomość że puzzle są dla takiego dziecka już duże i zajmuje mu ułożenie chwilę. Bawią się razem z roczną siostrą bardzo fajnie:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz