Dzwoneczkowa.pl: Co kupić dwulatkowi?

środa, 11 marca 2015

Co kupić dwulatkowi?

Na prośbę podrzucam Wam czym bawił się mój obecnie praiw 5 latek, w wieku dwuch lat.
Przyznaję że sa to głównie zabawy memo różnego rodzaju i to nie przypadkowo...Może dla dorosłego memo wydaję się nudne ale mojego szkraba wciągało i ot nie oniecznie zrobione tak jak jest w instrukcji. Memo możemy wykorzystać na milion spsobów, wybieranie tych samych postaci, układanie kolorami kartoników od memo. mamy miliony możliwość, a biorąc pod uwagę że memo są bardzo niedrogie i każd afirma je robi mamy gromną dowolność w wyborze. 
Dla dzici które już się bardziej skupiają memo ćwiczące pamieć czyli kładziemy obrazkiem do dołu i szukamy par. Snap pojazdy gra zarówno dla chłopca i dziewczynki. Różowe samochdy i rowery. Kropki, do grana np w mała wojnę, kto ma więcej kropek zgarnia obie karty, do tego z angielskimi słówkami, można przemycić nieświadomemu maluchowi słówka w zabawie.Najłatwiejsze i najprostsze zabawy, z czeko koski z obrazkami, układane w obraki pamietają jeszcze moje dzieciństwo,  czuczu, idelane na drogę, wyciecieczkę ale i dla znudzonego malucha do zgadywanek. Kwiatek od Wadera (przykład), układanka dopasowywanie elementów.

Duze puzzle, skąłdane z dwóch elementów zwierzki, czy obraki. Dowolnosć firm i kształtów ogromna, dla każdego dziecka rodzicc czy dziadkowie znajdą coś co dla maluca będzie idealne.


Twarde zwierzaki od trefl, super wytrzymałe również na zęby...Zwierzaki w metalowej puszce od ELC
Różnego rozmiaru braki, do dopasowywania. 


Kolejne puzzle, kilku elementowe, cieńsze, dla bardziej wprawnych rączek.Kolejny nasz hit. Trzy częściowe postacie, które można dowolnie składać, jest oczywiście instrukcaja do grania, malucowi natomiat radość sprawi układanie postaci z różnych elementów. Układanie od najmniejszego do największego, układanie rosnącego węża i wiele innych możliwości, w gotowych planaszach, dla ułatwienia kolory na kartoniak i w planszach są takie same, dziecku łatwiej będzie rozwiązywać pierwsze łąmigłówki.i koniecznie duże puzzle, jeżeli ich jeszcze nie macie, koniecznie kupcie.Kolejna ogromna możliwość wyboru, są ich tysiące, mogą to być jedne puzzle, może być też kilka układanek w jednym.Jesteście ciekawi bardziej jeszcze którejś z zabawek czy gier, lub jej możliwości?
A i zapomniałam o jeszcze jednej grze z którą też poradzi sobie 2 latek 


Potwory do szafy o których więcej TUTAJ

Zawsze sporo gier i zabaw jest w OFERCIE

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz