Dzwoneczkowa.pl: Przygotowania... KONKURS Z CANPOL

poniedziałek, 9 marca 2015

Przygotowania... KONKURS Z CANPOL

Kiedy na teście pojawiają się upragnione bądź niespodziwane dwie kreski, dla większości zmienia to całe życie, a przynajmniej wywraca je do góry nogami...
Niezależnie od tego jak znosimy ciąże dla ażdej przyszłej mamy jest to okres zmagania się ze zmianami  w naszym ciele, zmianami w życiu i przygotowaniem się na przyjście potomka na świat...
Odbywa się to indywidualnie u każdej kobiety. U mnie obie tzw. dwie kreski były niespodziankami. Tzw. ponieważ nie ufam testom sikanym, robię badania z  krwi. 
Kiedy za pierwszym razem okazało się że jestem w ciaży, było to  wywzanie dla mnie i wtedy jeszcze nie męża. Czekaliśmy na każdą wizytę u ginekologa na każde badanie krwi, na kopnięcie czy dodatkowe gramy, szykując pierworodnemu jego własne miejsce w naszym domu.


Czytałam ksiażki poszłam na szkołe rodzenia, rozmawiałam, chdziłam na bezpłatne spotkania dla mam i przyszłych mam, łykałam wiedzę, pomysły. Podobał mi się ten czas oczekiwania, przygotowań. Dużo trudniejszy był drugi kres przygtowań, czas oczekiwania na córkę i niestety sporo krótszy.... 
Ale nie o tym, przygotowując się na przyjście pociechy przygotowujemy ubranka, łóżeczko, przewijaki i milion innych przydatnych rzeczy, dla dziecka i przyszłej mamy. 

Razem z CANPOL mam dla tych przyszłych mam i mam maluchów małą niespodziankę...

To plakat z Waszą nagrodą a niżej zasady:
Regulamin.
1. Organizatorem konkursu jest  Dzwoneczkowy Raj Mamy, sponsorem nagrody jest Canpol
2. Nagrodą w konkursie jest karuzela widoczna na zdjęciu, Piraci od firmy Canpol, którą sponsor wyśle na podany po ogłoszeniu wyników adres. Adres zwycięzca powinien przesłać w ciagu 48H na adres dzwoneczkowy.raj.mamy@gmail.com, potem zostanie wylosowany kolejny zwyciężca.
3. Autor zdjęcia zgłaszając się do konkursu oświadcza że praca jest jego, w razie złoszenia kradzieży zdjęcia zostanie usunięty z konkursu, oraz zgłoszony.
4. Konkurs trwa od 9 marca 2015 roku do 25 marca 2015 roku do godziny 23.59. Prace zgłaszane po tym terminie nie będą brane pod uwagę.
5. Pracę zwyciezką wybiorę wraz z moją rodziną(mąż i syn). Zwyciezcę głosimy 26 marca. 
6. Zadanie konkursowe: Prześlij w komentarzu zdjęcie przygotowań na pojawienie się nowego członka rodziny. Czy będzie to pokój malucha czy Twój brzuszek, pakowanie rzeczy do szpitala... Interpretacja dowolna. 
7. Udział w konkursie mogą brać przyszli rodzice- nie planujący dzieci a już czekający na nie oraz rodzce dzeci do 6 miesiąca życia.


EDIT:

Kochani wszystkie zdjęcia piękne, ale moja komisja wybrała jedno konkretne:)

Proszę o kontakt Panią Magdalenę Werkowską:)

Gratuluję i dziękuję wszystkim za udział.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz