Dzwoneczkowa.pl: GOTOWY POMYSŁ NA BIZNES – marka „TINUFF” na sprzedaż

wtorek, 28 kwietnia 2015

GOTOWY POMYSŁ NA BIZNES – marka „TINUFF” na sprzedaż


GOTOWY POMYSŁ NA BIZNES – marka „TINUFF” na sprzedaż, a w tym:
1.                  Rozpoznawalność marki zarówno wśród klientów indywidualnych, jak również wśród gwiazd (dzięki udokumentowanym ogromnym inwestycjom finansowym poniesionym na: udział w licznych targach branżowych i sprzedażowych dla klientów indywidualnych, kiermaszach hand-made, reklamach i opiniach w czasopismach, recenzje i reklamy na blogach, portalach firmowych, informacyjnych, wykorzystaniu marketingu szeptanego, działania PR na szeroką skalę, udział w akcjach charytatywnych, spotkaniach blogerów, konkursach, serialu itd.).

2.                  Kocyk minky żyrafka tinuff „wystąpił” – na planie serialu „Na dobre i na złe”.

3.                  Sklep internetowy (bez miesięcznego abonamentu, opłata została uiszczona jednorazowo z góry za całość po wykonanym zleceniu); sklep stworzony na indywidualne zamówienie ze specjalnie zaprojektowaną grafiką korespondującą z logo. Bezpieczny i łatwy w obsłudze panel administracyjny sklepu z darmowym przeszkoleniem :).

4.                  Logo „tinuff”.

5.                  Profil na FB z liczbą fanów ponad 3 tysiące.

6.                  Opłacone na rok domeny: tinuff.com, .pl, .eu.

7.                  Opłacony na rok serwer – hosting.

8.                  Projekt naszego autorstwa KOCYKA 8w1 BABY LOVY.

9.                  Gotowe projekty wszystkich przytulnych artykułów marki tinuff.

10.              Logo „BABY LOVY by tinuff” KOCYKA 8w1.

11.              Możliwość korzystania z logo „ZŁOTY BRZUSZEK 2014” magazynu M jak MAMA (przyznanej nagrody – wyróżnienia w plebiscycie trwającym od sierpnia do listopada 2014r., gdzie liczyła się liczba oddanych głosów przez czytelników na zaprojektowany przez nas KOCYK 8w1 oraz wykorzystywania logo ZŁOTY BRZUSZEK 2014 zarówno w celach informacyjnych  jak i  reklamowych.

12.              Wykonane sesje zdjęciowe produktowe oraz pozostałe, wszystkie zdjęcia przejdą na własność nowego właściciela.

13.              Bazy danych klientów.

14.              Bazy danych kontrahentów, w tym zarówno producentów wszystkich wykorzystywanych materiałów w Polsce jak i zagranicą (patrz poniżej).

15.              Możliwość bezpośredniego zaopatrywania się w oryginalne tkaniny minky w USA w firmie SHANNON FABRICS (scedowanie naszego konta klienta, nastąpiłaby zmiana danych do faktury przez nich wystawianej na zaktualizowane dane np. nowego właściciela firmy) bez konieczności korzystania z polskich pośredników, np. firmy CRAFTOHOLIC (ich obecnego dystrybutora na Polskę).

16.              Kontakty do współpracujących blogerów, dziennikarzy, firm reklamowych, z usług których korzystaliśmy.

17.              Kontakty do gwiazd, z którymi współpracowaliśmy: Doda, Adi Kowalski, Maria Rotkiel. Tosia Gawron – najmłodsza aktorka w Polsce, występowała w serialu „Na dobre i na złe” w roli córeczki lekarzy: Oli i Przemka Zapały. Przekażemy zdjęcia ww. gwiazd z naszymi produktami, linki do Ich opinii o naszych przytulnych artykułach na instagramie, FB itp.

18.              Bezterminową reklamę na popularnym portalu zabawkowicz.pl z wysoką oceną kocyka BABY LOVY przez gwiazdę – Panią Anię Wendzikowską (posiadamy Jej zdjęcie z naszym kocykiem).

19.              Filmik polecający/recenzujący KOCYK 8w1 przez panią Magdalenę Kordaszewską - redaktor naczelną portalu zabawkowicz.pl współpracującą z programami „Pytanie na śniadanie” oraz „Dzień dobry TVN” z możliwością bezterminowego wykorzystywania go w celach reklamowych.

20.              Udział w konkursie „Zabawka roku 2014” i „Nagroda Rodziców 2014”, dzięki któremu KOCYK 8w1 został osobiście zaprezentowany przez Panią Magdalenę Kordaszewską – organizatorkę konkursu szerokiemu jury, w skład którego weszły takie gwiazdy jak: Kasia Cichopek, Dorota Gardias, Ania Wendzikowska, Beata Sadowska, Karolina Malinowska, Oliwier Janiak, Paweł Zawitkowski, Maria Rotkiel, Małgorzata Ohme, Marta Kuligowska, Beata Chmielowska-Olech, Odeta Moro, Violetta Kołakowska, Tomasz Karolak. Wydarzenia, w którym uczestniczyły wszystkie wymienione gwiazdy trwało dwa dni i miało miejsce w minionym roku w Hotelu Narvil.

21.              W najbliższym czasie prawdopodobnie otrzymamy także opinie o ww. produkcie  kolejnej gwiazdy po szczęśliwym rozwiązaniu :).

22.              Wszystkie opisy na stronie www, profilu społecznościowym FB, hasła reklamowe naszego autorstwa przejdą na własność nowego właściciela.

23.              Kupno produktów oraz materiałów na stanie po preferencyjnych cenach.

24.              Materiały i projekty graficzne typu banerki na stronę www, fb itp. GRATIS.

25.              Materiały reklamowe w formie papierowej GRATIS.

26.              Wszelka potrzebna pomoc i przeszkolenie GRATIS.


Zachęcam do kontaktu telefonicznego lub spotkania osobistego.

Pozdrawiam,

                                                                                                          Magda, TINUFF.
                                                                                                          Tel. 668 680 501

1 komentarz:

  1. Wow, nie sądziłam, że ta marka jest na sprzedaż :O Dobrze,że tu trafiłam ;)

    OdpowiedzUsuń