Dzwoneczkowa.pl: Jak szybko wybielić zęby?- I WHITE

poniedziałek, 1 czerwca 2015

Jak szybko wybielić zęby?- I WHITE

Wiosna, prawie lato, dziś 1 czerwca, a do wakacyjnych wycieczek coraz bliżej.... Kult pięknego ciała w stroju kąpielowym już jest, pora zajać się czymś innym. Ile razy dziennie się uśmiechasz? ilu ludzi spotykasz? Chcesz zabłysnąć pięknym białym uśmiechem bez wizyty u dentysty?
To takie proste.... 
Jak? Tym razem w teście produktu pomógł mi mąż! Nie nie będzie pisał na blogu, ale chciał wybielić zęby, tym razem próbował z iWhite Instant. Jak mu poszło no cóż...


Informacje jakie znajdziecie na stronie produktu:
iWhite Instant różni się od innych produktów wybielających, ponieważ:

 • zapewnia NATYCHMIASTOWY EFEKT wybielający i AKTYWNIE USUWA PRZEBARWIENIA – dzięki unikalnej technologii wytwarzania powłoki z krystalizowanego wapnia, ten innowacyjny jednoetapowy system pozwala na uzyskanie natychmiastowego, naturalnego efektu wybielającego. Oprócz technologii wytwarzania powłoki z krystalizowanego wapnia zawiera nowatorski składnik wybielający zębykwas ftalimidoperoksykapronowy (PAP).
 • jest źródłem wapnia dla szkliwa zębów, co wpływa na ich WZMOCNIENIE
 • Jest to system jednoetapowy - nie trzeba czyścić ani wygotowywać nakładek, nie ma problemu ze strzykawkami lub szczoteczkami, odmierzaniem porcji żelu czy stosowaniem specjalnej pasty lub płynu do płukania zębów.
 • Nakładkę zaprojektowano tak, aby wybielała zarówno przednią, jak i tylną powierzchnię zębów. To ważne, ponieważ zęby są częściowo przezroczyste i przebarwienia znajdujące się na ich tylnej powierzchni mogą być widoczne na przedniej. Jest łatwy w stosowaniu: uniwersalne nakładki w jednym rozmiarze są miękkie i elastyczne.
 • Nie nie jest konieczne MIESZANIE składników, każdą nakładkę wypełniono odpowiednią ilością żelu, który ma specjalnie opracowaną formułę, aby nie powodować nadwrażliwości zębów.
 • Dowiedziono klinicznie, że produkt jest bezpiecznynie zawiera nadtlenku wodoru i nie działa podrażniająco na zęby i dziąsła.

Niektóre osoby mają naturalnie ciemniejsze zęby od innych, ale nawet jeśli urodziłeś się z białymi zębami z upływem czasu zęby mogą się przebarwić w wyniku palenia papierosów, spożywania płynów o ciemnym zabarwieniu takich jak kawa, herbata i czerwone wino.
Wybielanie zębów okazało się rewolucją. Bielszy, jaśniejszy uśmiech jest jedną z pierwszych rzeczy, które ludzie zauważają w twoim wyglądzie. Nie ma w tym nic dziwnego, że bielsze zęby sprawiają, że wyglądamy lepiej: młodziej, pewniej, bardziej atrakcyjnie. Z tego powodu mężczyźni i kobiety w każdym wieku decydują się na zabieg wybielania zębów, aby poprawić swój uśmiech.
iWhite Instant jest łatwym w stosowaniu i bezpiecznym produktem do wybielania zębów o natychmiastowym działaniu. Zabieg wybielający przeprowadzany w domu zajmuje tylko 20 minut dziennie, pozwalając na uzyskanie natychmiastowego efektu wybielenia zębów do 8 odcieni. Produkt możesz stosować przez 5 kolejnych dni, dzięki czemu rezultat będzie jeszcze lepszy, lub aplikować raz na jakiś czas, gdy uznasz, że to konieczne. Higienicznie zapakowane nakładki w uniwersalnym rozmiarze wypełnione są aktywnym żelem.
 Klika słów po wypróbowaniu produktu:
"Wybielałem już zęby kilkoma rodzajami wkładek, zwykle efekt nie był zadowalający, lub żel który nakładało się na zęby trzeba było aplikować strzykawką na osłonki na zęby. Żel nie raz wyciskał się, bo było go za mało... "

Pierwsza aplikacja
" Fajnie że nie trzeba nakładać żelu, jest gotowe."

"Nie szczypie, żel nie wyciska się poza nakładki na zęby, a pasuje na szczękę."

Czy spodziewalam się takiego efektu? Nie, zwłaszcza że aplikacja jest banalnie łatwa, żel nie szczypie w dzisła, łatwo jest wytrzymać 20 minut z nakładkami na zębach, nie przeszkadzają, nie sprawiają dyskonfortu...

a efekt? 

Zdjęcia kolejno, pierwsze na górze przed pierwszą aplikacja, następne po 3 aplikacji, ostatnie po 5 użyciu nakładek.

Mąż jest zadowolony z efektu, a  dla mnie do wystarczająca rekomendacja.

Dla podtrzymania efektu można używać pasty do zębów, o której kilka słów na iWhite  

Czy widać efekt? Ja go widzę na codzień. A opis jest zgodny z tym co znajduję w pudełku, miękkie nakładki, przygotowane do użycia, mimo wrażliwych dziąseł ten produkt ich nie podrażnia.
 iWhite i  mogę go polecić.

2 komentarze:

 1. Białe zęby oczywiście robią wrażenie, ale przesadzona biel wygląda sztucznie. Kto ma w miarę dobry koloryt zębów nie powinien jeszcze bardziej ich wybielać, bo po co robić coś, co jest niepotrzebne jamie ustnej.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ostatnio odkryłem Centrum Stomatologii Dentech (http://www.centrum-stomatologii.pl) – świetny dentysta!

  OdpowiedzUsuń