Dzwoneczkowa.pl: Caretero Spider- pierwsze wrażenia

środa, 29 lipca 2015

Caretero Spider- pierwsze wrażenia


Fotelika dziecku nie kupujemy co miesiąc więc warto jest rzejrzeć opinie o nim, zobaczyc na żywo czy na filmiku. Ale i przeczytać kilka informacji o użytkowaniu. Każde dziecko jest inne i każde ma inne potrzeby. Wiadomo że nie każdemu ten fotelik przypadnie do gustu ale chciałabym go dziś odrobinę przybliżyć. 
Będziecie mi musieli wybaczyć jakoś filmiku, ale kolejny będzie o wiele lepszy:)  Jeżlei to Was pocieszy. Ułatwi to zapewne oglądanie. Na tę chwilę nistety ta jakość musi wystarczyć ale myślę że nie jest tak źle. 


Po filmiku chciałabym też napisać kilka słów. 
Dzięki firmie 

mamy możliwosć sprawdzić fotelik Spider:
którego szczegółowy opis znajdziecie TUTAJ 


Tak jak mówiłam istnieje możliwość demontażu oparcia i wykorzystania spodu jako podkładki, osobiście uważam jeżdzenie dziecka na podkładkach za niebezpieczne, ale jest taka możliwość.

Fotelik jest przeznaczony dla grup od 9 kg do 36 kg. Bardzo szeroki zakres, ale dzięki niemu poza córką, może z niego skorzystać syn i następnym filmiku rownież on będzie miał swoje 3 zdania do powiedzenia.


Patrząc na cenę bałam się dwóch rzeczy, wygody i detalu, oboje twierdzą ze jest wygodny a w ciągu pierwszego tygodnia przejechali w  nim już spory kawalek Polski. Detal też wyglada bardzo przyzwoicie i dokładnie.


Fotelik jest lekki, bardzo łatwo monuje się go samochodzie. Poza tym bardzo ładnie ułożył się w naszym aucie, przy poprzenim foteliku był z tym problem. Najważniejsze w ych pierwszych dniach dla mnie jako mamy i kierowcy była wygoda i bezpieczeństwo. póki co jestem zadowolona z fotelika, ale to są nasze pierwsze dni z nim. Spodziewajcie się więc też kilku mniej pochlebych zdań. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz