Dzwoneczkowa.pl: KID'S BIZ FAIR 26-27 sierpnia- wygraj wejściówki

poniedziałek, 10 sierpnia 2015

KID'S BIZ FAIR 26-27 sierpnia- wygraj wejściówki
Kid's Biz Fair (26-27.08.2015, EXPO XXI, Warszawa) 
to dwudniowe biznesowe spotkanie skierowane
do przedsiębiorców działających w branży dziecięcej. Jest to także największe wydarzenie sektora zabawkarskiego
i dziecięcego w Polsce tworzące międzynarodową platformę biznesową. Podczas targów producenci oraz dystrybutorzy
z Polski i ze świata zaprezentują najnowsze propozycje, produkty, akcesoria dla dzieci i niemowląt na ponad 1200 metrach kwadratowych! Swoją ofertę przedstawi ponad 150 wystawców z kraju i całego świata. Są wśród nich czołowi producenci, hurtownicy oraz dystrybutorzy znani na rynkach międzynarodowych, jak i znani na rynkach lokalnych przedsiębiorcy. Uczestnictwo w targach potwierdzili reprezentanci następujących państw: Ukraina, Rosja, Stany Zjednoczone, Niemcy, Słowenia, Wielka Brytania, Hiszpania.
W odpowiedzi na potrzeby i pragnienia partnerów biznesowych postanowiliśmy wprowadzić szereg zmian w tegorocznej IV już edycji targów Kid's Biz Fair. Jest to przede wszystkim przeniesienie terminu i lokalizacji wydarzenia. Hala wystawiennicza EXPO XXI to idealnie skomunikowane miejsce i jednocześnie jeden z najnowocześniejszych obiektów targowych
w Polsce, zlokalizowany w centrum Warszawy. Termin targów  - koniec sierpnia został wybrany pod kontraktacje gwiazdkowe, dzięki którym odwiedzający będą mogli poznać
w jednym miejscu i czasie najlepsze pomysły na prezenty świąteczne i zamówić towary po atrakcyjnych cenach, specjalnie przygotowanych na targi Kid's Biz Fair. W edycji 2015 stawiamy na innowacyjność! Podczas Targów zostanie wystawionych wiele marek i pokazane najnowsze trendy. Wprowadziliśmy nowy podział na sektory, który ma zapewnić ogromną różnorodność i szeroki wachlarz prezentowanych produktów. Będą one zaprezentowane w siedmiu kategoriach: zabawki indoor / zabawki outdoor, meble i tekstylia, odzież i obuwie, edukacja, higiena, eko, ciąża i okres niemowlęcy.

Podczas targów odbędą się również konferencje, warsztaty oraz certyfikowane szkolenia
dla przedstawicieli firm działających w branży dziecięcej. Pomogą one zgłębić cenną wiedzę w zakresie rozwoju biznesu i poznać najnowsze trendy zakresie efektywnego prowadzenia biznesu. Nieustannie pracujemy nad urozmaiceniem naszych targów o dodatkowe innowacyjne wydarzenia towarzyszące, które z pewnością wpłyną na zgromadzenie licznego grona odwiedzających z branży. W tym roku odbędzie się specjalne wydarzenie Gala Kid's Biz Awards - ekskluzywny biznes mixer, w którym wezmą udział przedstawiciele najlepszych firm branży dziecięcej. Istotą tego wydarzenia będzie stworzenie rankingu oraz wyłonienie najlepszych artykułów i akcesoriów dla niemowląt i dzieci. 

Mam dla Was zaproszenia na te Targi :) 

Do zgarniecia  4 podwójne zaproszenia VIP!!!
Zaglądajcie na TUTAJ 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz