Dzwoneczkowa.pl: A może nad morze czyli Koszalin blogerom.

sobota, 12 września 2015

A może nad morze czyli Koszalin blogerom.

Tydzień po spotkaniu w Koszalinie najwyższa pora powiedzieć o nim kilka słów.
Powiedzieć i pokazać... Dziewczyny napracowały się. Każda minuta programu była dopięta na tip top. Ogromny ukłon dla Was za to, bo nie raz zdarzały się zmiany i przesunięcia- blogerki to straszne gaduły. Na spotkaniu zorganizowanym przez Magdę (Ona jedna ich Dwóch) i Milenę (Cytryniaki) o niedoczasie nie było mowy. 5 września  w sobotę w Parku Caffe, miałam przyjemność nie tylko brać udział w spotkaniu blogujących mam w Koszalinie „Może nad morze?”ale po raz kolejny powiedzieć kilka słów o tym jak walczyć z niektórymi problemami.

Przygotowanie było perfekcyjne, przyznaję że zazdroszczę Wam tej dokładności. 
Zaledwie 360km z mężem i dwójką moich niepokornych pociech, po to żeby spotkać tak wspaniałe grono.
Przy wejściu czekały na nas plakietki i uśmiechnięte organizatorki. Chwilę potem spotkanie rozpoczęła Agnieszka z MamaTime Coaching. Bardzo miła osoba, konkretna, która jednym ćwiczeniem zintegrowała nas w mgnieniu oka.

 Bez godzin rozmów i kto mi powie kto jest bałwanek Olaf?


Chwila przerwy, a potem Ani z bloga Mamusia i łobuziaki, która przedstawiła wszystkim  listki do prania Dizolve. Proszków nie używam od bardzo dawna, były płyny, były kapsułki, a teraz sprawdzamy listki... Jestem ich bardzo ciekawa.


Był i mój wykład, który zaraz po zaprezentowaniu produktów, odpowiadałam na pytania uczestniczek. Cieszę się że mogłam kilku z Was pomóc, ciekawa jestem też jak się kosmetyki sprawują?I ostatni już wykład to  Dietetyk Natalia Jasiakiewicz-Jeleń, która odpowiedziała na kilka pytań. 
Dziewczyny jeszcze raz ogromne dziękuję za spotkanie. 
O tym co przygotowały dla nas organizatorki jeszcze Wam kilka słów napiszę.

Przemiło było Was spotkać:
Organizatorki:
1.Magda Ona Jedna a Ich Dwóch2. Milena CytryniakiUczestniczki:3. Monika Były sobie świnki trzy4. Marta Buba5. Roksana Dzwoneczkowy Raj Mamy6.Gosia Młoda Żonka7. Ewa Anielove8. Iza Nianio born to be wild9. Agnes magnesik.eu10. Klaudia Niezłe Ziółko11. Ania - http://zycnieumieracania.blogspot.com/ 12. Anita Odkrywka przewodnik dla Mam13. Ania Mamamusia i łobuziaki14. Kamila Miszmasz Paczajki15. Daria Ja Matka Niedoskonała


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz