Dzwoneczkowa.pl: Caretero Spider- podsumowanie

wtorek, 29 września 2015

Caretero Spider- podsumowanie

Fotelik jest z nami i mam nadzieję zostanie. Chciałabym na koniec testu podzielić się tym co o nim myślę.
Chcecie wiedzieć jak się sprawował?
Po pierwsze nie nie łatwo był przestawić się z ciężkiego fotelika na ten. Spider jest bardzo lekki. Szczerze to moje pierwsze wrażenia poza fajnym designem był przerażenie jak bardzo delikatny może być. Kolory z tego modelu bardzo mi się podobały i bardzo przyjemnie zachwyciły też oko,
po otwarciu paczki.
Fotelik jest bardzo starannie wykończony, zastanawia mnie tylko lekko jego rozkładanie się. kiedy jest zamontowany nie rozkładała się jednak odpięty kiedy tył nie jest podparty, fotelik rozkłada się do pozycji leżącej. Było to bardzo pomocne przy okazji przesiadki z samochodu do pociągu. Jest na tyle lekki że nie jest problemem jego przenoszenie nawet z dzieckiem. 


Jeden minus o którym wspomniałam, według mnie jest za mało miękki i byłoby miło gdyby pomyśleć nad ulepszeniem tej jednej rzeczy. Mianowicie plastik od materiału oddziela  jedynie cienka warstwa gąbki. Przy trasach do 4 godzin z postojem nie jest to problem, przy dłuższych warto pomyśleć już o dłuższej przerwie na rozprostowanie nóg.


Poniżej powrót autobusem z fotelikiem. W autokarze też już miałam przyjemność kilka razy wracać. 
Z tym fotelikiem było mi najłatwiej się zmieścić, kto chodź kilka razy jechał wie że jeżeli fotele są dość blisko, wstawienie fotelika graniczy z cudem. Jak pisałam łatwo go zamontować  i od montować. Nie raz na filmiku słyszeliście że trzyma się stabilnie, bo tak też jest, nie jeździ na fotelu, nie wymaga dodatkowego mocowania, nie niszczy fotela, co nie ukrywam też jest ważne.  Czy poleciłabym fotelik?
 Tak zdecydowanie. Nadaje się na wycieczki z dziećmi, bardzo łatwo jest pozbyć się z niego plam, do tego co ważne pokrowiec się nie odkształca i spokojnie można go prać bez obaw, że się zniszczy czy będzie wyglądał inaczej. Montaż po praniu na stelaż jest bardzo proste, przepięcie pasów na wyższą czy niższą pozycję również. Łatwa regulacja pasów, jednocześnie nie dostępna dla dziecka- mam na myśli ściąganie i poluźnianie pasów. Spory wybór kolorystyczny, gdzie każdy coś wybierze. Praktyczny fotelik to skarb, ja już swój mam.
Obejrzyjcie ostatni już filmik z Caretero Spider


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz