Dzwoneczkowa.pl: Po co pojechałam do Koszalina?

sobota, 19 września 2015

Po co pojechałam do Koszalina?


No jak to po co? Po podarki... Tak zdecydowanie, tak też myśli większość osób, która przygląda się spotkaniom i wpism z nich. Moje perwsze spotkanie na którym byłam dla  mnie było całkiem fajne ale i bardzo stresujące. Byłam nowa.

 Większość dziewczyn sie znała, lub czytała swoje blogi, skąd ja się tam znalazłam do dziś nie pamiętam. No dobra trochę pamietam, po miesiącu w szpitalu potrzebowałam kogos pozytywnego, kto da mi kopa do działania, miałam zostać z rosnącym brzuchem i ponad 3 latkiem w domu. To była bardzo pozytywna energia, ale szybko zaczęłam chcieć więcej. Potem sama, zaczełam organizować, z pomoca przyszła Natalia, żeby jednak nie spotykać tych samych osób pojechałam dalej....
Dla mnie to kawa z ludźmi których czytam, to rozmowy na żywo. Często zdarza się że zaskoczenie bywa bardzo negatywne. Tak dobrze czytacie negatywne. Mam niestety dar do bycia tam gdzie nie powinnam i zdarza się słyszeć rzeczy nie adresowane do mnie. Przykre jest to że na blogu jest sie jedną osobą w w życiu komercyjną suką. Tak to ostre słowa bo najwyższa pora je z siebie wyrzucić. Jest takich osób mnóstwo a pomału nauczyłam się je odsuwać od siebie. Od kiedy robie to jestem zdrowsza psychicznie, a zdjęcia z głupimi minamiczasem bez makijażu ze spotkań bawią a nie denerwują. Poznałam tye fanastycznych dziewczyn, mimo spóźnienia sporego do Koszalina, a przecież ja się nie spóźniam na spotkania!!! Zawsze byłam wcześniej, tym razem spóźninej było mi ciężko się ogarnąć i przestawić na tryb spotkania. Luz pojawił się późno. Bywa też że zaskoczenie bywa bardzo pozytywne. Serio Klaudia początowo miałam mieszane zdanie i nie bardzo umiałam Cię rozgryźć.
Ale poza przywiezieniem z koszalina prezentów, przywiozłam kilka nowych znajmości, znajomości te będą nawet na najbliższym spotkaniu w Olsztynie- miód na moje serce:)

Ale nie o tym miało być, jak już przywiozłam te wszystkie wory dobroci to pora Wam je pokazać:)

- wspaniały humor i wiarę w to ze dziewczyny, które piszą są prawdziwe.


- piękną pufę od Szmaciankowo


- kosmetyki Plus Dla Skóry 


- kosmetyki Emolium i plasterki od Salvequick


- kosmetyki od Oillan 


- nowość dla mnie którą sprawdzam od czasu spotkanie Listki do prania od Dizolve Polska


- Ustonianka  gasiła pragnienie przy plotkach.Zagdaki od CZUCZU juz w użyciu.


Iza Skabek i jej książeczka  z dedykacją:)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz