Dzwoneczkowa.pl: Zmieniają na lepsze.

wtorek, 22 września 2015

Zmieniają na lepsze.

Po raz kolejny mogłam uczestniczyć w fajnej inicjatywie. Tym razem było to spotkanie w ramach Zmieniamy na Lepsze, które organizują Marta i Bożena.

 


Spotkanie odbyło się w Warszawie w centrum Blue City a konkretnie na sali zabaw Inca Play.
Sala zabaw jest dobrym pomysłem na spotkanie jeżeli zabieramy dzieci ale o tym przekonacie się na zdjęciach.


Zmieniamy na lepsze to edukacja, rozmowy i próby stworzenia lepszych nas samych bo zmiany zaczyna się od siebie. Tu tez zaczęło się od pomiaru wagi i wskaźników BMI.. Rozmowy o tym co zmienić jak zmienić i jak poprawić to co wyszło nie do końca dobrze. Zadbali o to trenerzy z Pure Jatomi  Jesień to czas katarów i nie tylko, zeszły rok był dla mnie osobiście ciężki. bo większość czasu mimo tego że syn miał być w przedszkolu był w domu. Udało nam się jednak przetrwać ostatni sezon bez antybiotyku. Nie ukrywam że miały w tym swój udział produkty OmegaMed. Są ze mną od 1,5 roku i bardzo je sobie chwalę. Zwłaszcza Sambucol, który ratuje i mnie i syna przed przeziębieniami.


Żeby nie było że pojechałam tylko po pyszne jabłko, czy na sale zabaw- w końcu w Olsztynie też są- miałam w spotkanie też swój wkład. Czy też wykład Plus Dla Skóry :)


Po raz kolejny mogłam opowiedzieć o kosmetykach i podstawowych błędach przy pielęgnacji skóry. Sprawdzałyśmy etykiety, skład produktów a i były dziewczyny które spróbowały kosmetyków na własnej skórze.


Takie Spotkania lubię, na luzie dzieci świetnie się wybawiły i w aucie szybko poszły spać, kolejnego dnia czekało je mnóstwo atrakcji. Brak komentarzy:

Prześlij komentarz