Dzwoneczkowa.pl: 5 Warmińsko- Mazurskie Spotkanie Blogerów.

czwartek, 19 listopada 2015

5 Warmińsko- Mazurskie Spotkanie Blogerów.

To już po raz 5 spotkali się blogerzy, a właściwie blogerki. 
Blogujące mamy spotkały się w Centrum Wdrażania Innowacji, tu podziękowania dla Pani Kamili, która nie dość ze zgodziła się nas przyjąć, pomogła dopełnić formalności to jeszcze cały czas spotkania mimo niedzieli była z nami. 
Spotkanie zebrało 15 wspaniałych kobiet, jedną szaloną organizatorkę:)

Spotkanie miało na celu informowanie uczestników które mam nadzieję wpłynie też potem na czytelników. Pierwszym punktem była kawa i coś do niej :) w końcu to niedziela rano. 


Kolejnym punktem po przywitaniu uczestników była prezentacja firmy Pramerica
Osobiście uważam że warto dowiedzieć się jak działają oraz jak możemy zabezpieczyć przyszłość dzieci. Kiedyś byłam bardzo sceptycznie nastawiano, potem spotkało mnie i nas w życiu kilka rzeczy, które dzięki takiemu zabezpieczeniu były łagodniejsze w skutkach. Sama jako matka, tez mam polisę. Chciałam żeby uczestniczki mogły posłuchać o możliwościach jakie dają taka forma ochrony np. dziecka.


Po prezentacji Pani Joanny, przyszła chwila na krótką przerwę. Większość mam widząc swoje dzieci cały czas dzięki przeszklonej ścianie mogła spokojnie uczestniczyć w spotkaniu podczas kiedy dzieci były pod opieką Groszków i WarmiolandiiKolejnym punktem programu była prezentacja Pani dr inż. Hanny Płuszki, która przyjechała z Poznania opowiedzieć nam o żywieniu dzieci i prawidłowym bilansowaniu posiłków. Patrząc na późniejszą ilość pytań przydałaby się  ta prezentacja  jeszcze bardziej rozbudowana na kolejnym spotkaniu. 


Po krótkiej przerwie przyszła pora na kolejna dawkę informacji, tym razem o inicjatywie Głodni Zmian w którą część blogerów jest mocno zaangażowana. Uczestniczki mogły dowiedzieć się skąd pomysł i pod jaka petycją zbierane są podpisy. O tym mówiła Magdalena Kołodziej z My Pacjenci 


Mimo przekąsek przyszedł czas na obiad, oznaczało to dłuższa przerwę :) Ogromne dzięki za pyszny obiad oraz wszystko przygotowane na czas. 

Po obiedzie coś co mnie osobiście krępuje najbardziej, część z uczestniczek się nie znała mim że każda miała plakietkę z nazwą bloga i imieniem. Przyszła chwila na kilka słów o sobie :) 


Kiedy ju wszystkie się poznałyśmy, z kolejnym wykładem ruszyła Pani dr Milena Długozima, która nie przyjechała sama. Kiedy Pani Milena mówiła o dbaniu o zęby mamom,  kolejna osoba z Krainy Zdrowego Uśmiechu. Temat próchnicy królował przy prezentacji, ale mowa była tez o tym jak przeciwdziałać jej. 


Maluchy też zostały odpytane z mycia ząbków:) 


Najbardziej wyczekiwany punkt programu czyli Pani Agnieszka z Fundacji "Przyszłość dla Dzieci"
To w końcu dla jej podopiecznych  zbierane były pieniądze. 
Pieniądze zostały od razu przekazane  do skarbonki fundacji. 


Mimo że jest to kropla w morzu potrzeb, zebrałyśmy 1721 zł, dziewczyny dziękuję Wam bardzo, wydaje mi się że jak na 16 osób jest to sporo kwota. 

W trakcie spotkania, można się było zapoznać z kosmetykami Plus Dla Skóry.

Spotkanie zwieńczył Tort


Obejrzyjcie więcej zdjęć:) Jeżeli udało Wam się dotrwać do końca to chciałam też podziękować tym którzy uwierzyli w to że się uda czyli:

Oraz tym bez których nie odbyło by się i z całą pewnością nie zebrałybyśmy takiej kwoty.
To oni nasi Partnerzy- Dziękujemy:


Jeszcze raz dziękuje serdecznie tym którzy się zaangażowali i byli. 


Zdjęcia Natalii i Magdy

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz