Dzwoneczkowa.pl: Co kupić odwiedzając noworodka? KONKURS z Canpol WYNIKI

czwartek, 3 grudnia 2015

Co kupić odwiedzając noworodka? KONKURS z Canpol WYNIKI


Zastanawiałam się nad tym milion razy. Za każdym razem idąc do znajomych czy rodziny gdzie pojawiło się maleństwo nie mam pojęcia co kupić.

 Staram się pytać rodziców czy jest coś co by ich ucieszyło, czego zapomnieli... Zawsze  pojawia się krępacja, przy pierwszym dziecku, przy kolejnym rodzicom jakoś łatwiej jest powiedzieć słuchaj jak już chcesz to to i to. Niby prezent powinien być niespodzianką, ale to jak z weselem każdy przyjdzie nie pytając co i potem weź rozdaj te 5 żelazek, 3 mikrofalówki czy 4 ekspres do kawy....
Dziś kilka moich pomysłów poza butelkami pieluchami czy innymi tworami.

 Paczka Kindii, gdzie znajdziecie patyczki do uszu, płatki bawełniane, 3 rodzaje chusteczek nawilżanych i  przecudną owieczkę. Dlaczego? Jestem mamą dwójki i zdecydowanie taki prezent przypadł mi do gustu, jest bardzo praktyczny, chusteczki przy maluchach zawsze się przydadzą podobnie jak pieluchy, nie koniecznie do wycierania pupy, chodź ja ich używam. Zdarza się że dziecko coś rozleje, rozsypie, czasem na rodzica i szybka reakcja zwłaszcza w obecności gości raczej kąpieli nie wchodzi w grę. Idziesz do świeżo upieczonej mamy, kup jej zapas chusteczek:)


Coś co ja sama dostałam i co bardzo przypadło mi do gustu. Książka, która polecam i która pomogła zrozumieć. Książka do której wracałam i która ma swoją kontynuację w tytule "Język dwulatka". Co mnie w tej książce uwiodło, każde dziecko jest inne i każde wymaga innego podejścia. Nie jest to ciocia dobra rada która wie lepiej. Jest to książka która pomoga nie zwariować na początku wyboistej i pięknej drogi.


Kolejny pomysł jeżeli nie macie pomysłu na prezent również dla starszego malucha
Pięknie zapakowane dobrane do wieku i płci zabawki, książeczki i  gadżety.


Ostatni mój pomysł, nie wiem jak inne pociechy, ale moje uwielbiały zabawy na podłodze. Co zrobić żeby nie było im zimno albo nie przeturlały się zbyt daleko? Mata edukacyjna od Canpol Babies. Tym razem nowa mata Wesoła Farma, z funkcją kojca, odnosimy brzegi i maluch nie jest w stanie sam  wydostać się z niej. 


Na koniec mam dla Was niespodziankę:) 

Idą święta,  razem Kindii i Canpol Babies chcemy pomóc Wam w obdarowaniu bliskich Wam osób, niezależnie czy są to Wasze pociechy czy pociechy bliskich. 

Zapraszam Was na konkurs:
1. Konkurs odbywa się na blogu i tylko te zgłoszenia z komentarzy na blogu będą brane pod uwagę. 
2. Konkurs jest bardzo prosty, wystarczy że napiszecie dlaczego mata jest idelana dla Waslub ewentualnie kogo chcielibyście obdarwać prezentem od Canpol Babies? 
3. Żeby zgłoszenie było ważne musicie być zalogowani lub anonimowe komentarze muszą zawierać podpis imię i nazwisko- pseudonimy nie wchodzą w grę (jeżeli osoba wygrana poda pseudonim, niezgodny z późniejszymi danymi do wysyłki zostanie zdyskwalifikowana)
4. Organizatorek konkursu jest Roksana Prusaczyk, prowadząca bloga Dzwoneczkowy Raj Mamy na którym jest on prowadzony. 
5. Sponsorami nagród są firmy Kindii i Canpol Babies. 
6. O wyborze zwycięzcy decyduje komisja w skład której wchodzę ja, mój mąż oraz przedstawiciel firmy Kindii. 
7. Konkurs rozpoczyna się dziś 3 grudnia 2015 roku, 
 skończy się z dniem 14 grudnia o godzinie 20.00. Wyniki zostaną podane następnego dnia a wygrani maja 24 godziny na podanie adresów wysyłając je mailem na dzwoneczkowy.raj.mamy@gmial.com z numerem telefonu dla kuriera. 

(skrócenie tego czasu jest zależne od tego żeby wysyłki doszły przed świętami) 

8. Wygrywają 3 osoby.  

 - jedna osoba matę edukacyjna "Wesoła Farma" od Canpol Babies

- dwie osoby paczkę od Kindii widoczną na zdjęciu(pierwsze zdjęcie: owieczka, płatki bawełniane, 3 rodzaje chusteczek nawilżanych, patyczki do uszu, zapakowane w białe pudło z niebieską kokardą.)
EDIT:
 Mata  od Canpol trafia do- Moniki Klichowskiej

Pudła niespodzianki od Kindii - Sebastian Liro
                                                   Urszula Szydłowska

Serdecznie gratuluję, dla tych którzy brali udział w konkursie i nie tylko mam też małą niespodziankę. Jeżeli jeszcze nie mace prezentu dla bliskich  podaruję Wam kod do Ouhmania dzięki któremu cena kalendarza to zaledwie 12 zł a wysyłka dociera ekspresowo.

KOD; EBILUKODUHUL
jest ważny do końca roku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz