Dzwoneczkowa.pl: Pielęgnacja malucha.

piątek, 4 grudnia 2015

Pielęgnacja malucha.
Marka Kindii, ekspert w dziedzinie pielęgnacji delikatnej skóry niemowląt i małych dzieci – wprowadziła nowe, udoskonalone wersje chusteczek nawilżanych.W odpowiedzi na potrzeby najmłodszych Kindii proponuje – nowoczesne  receptury, które są jeszcze lepiej dopasowane do potrzeb i problemów skóry dziecka. Chusteczki skutecznie oczyszczają i nawilżają wrażliwą skórę dziecka, dzięki czemu ułatwiają rodzicom codzienną pielęgnację. W ofercie marki dostępne są chusteczki nawilżane:  Kindii New Baby Care do delikatnej skóry noworodków i niemowląt, Kindii Ultra Sensitive, bezzapachowe do skóry wrażliwej ze skłonnością do atopii oraz Kindii Skin Balance do skóry normalnej  

Wszystkie produkty Kindii są hipoalergiczne, o pH neutralnym dla skóry, nie zawierają PEG, ani alkoholu. Produkty zostały przebadane dermatologicznie.

Kindii. Wybór kochających mam.

Nowe, ulepszone nawilżane chusteczki Kindii, to:
·         Nowoczesne, specjalistyczne receptury - dopasowane do potrzeb i problemów skóry niemowląt i małych dzieci.
·         Udoskonalony  skład, którego kluczowym elementem są emolienty naturalnego pochodzenia - odpowiedzialne za prawidłowe natłuszczenie i nawilżenie skóry dziecka.
·         Nowe opakowania, a w nich większe niż dotychczas chusteczki, wykonane z delikatnego materiału, z wytłoczonym wzorem zwierzątek, które zapewnią nam komfort korzystania podczas codziennej pielęgnacji.
·         Nowoczesna produkcja -  chusteczki zostały wyprodukowane w technologii przyjaznej dla środowiska naturalnego, dlatego korzystając z nich, chronimy przyrodę!

Pierwsze chusteczki, które  były od Kindii według mnie były za suche, te są sporo lepsze. Bardziej nawilżone, delikatniej pachną i mimo wrażliwej skóry mojej mniejszej pociechy jej nie podrażniają. Przy większości chusteczek zdecydowanie było problemem. 

Kindii to nie tylko chusteczki, to też płatki kosmetyczne, które genialnie sprawdzają się w domu przy zmianie pieluchy. Mimo że jestem wygodna i szybciej byłoby chusteczkami. Woda i płatki bawełniane, które są dość duże, bardzo dobrze się sprawdzają w domowym zaciszu.  Na zdjęciu jest jeszcze widoczne jedno opakowanie. Tak w  tej linii znajdziemy jeszcze patyczki do uszu. Nie zwykłe ale te specjalnie dla dzieci.  Mają zabezpieczone nawinięte grubiej dalsze części, które zapobiegają zbyt głębokiemu włożeniu ich do ucha malucha. 

Przypominam też o konkursie w którym do zgarnięcia nie tylko opisana zawartość paczki od Kindii, ale całe pudło wypchane produktami nie tylko dla dziecka. KLIK

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz