Dzwoneczkowa.pl: Targi Kids' Time- Kielce

poniedziałek, 15 lutego 2016

Targi Kids' Time- Kielce


Spotkanie Klubu Mam Ekspertek na Targach Kid’s Time Kielce.

W dniach od 25 do 27 lutego 2016 roku odbędą się już VII Międzynarodowe Targi Zabawek i Artykułów dla Matki i Dziecka KIDS' TIME. Ta edycja będzie wyjątkowa nie tylko pod względem rekordowej liczby wystawców czy premierowych produktów, ale pierwszy raz w historii targów odbędzie się prestiżowe: Spotkanie Klubu Mam Ekspertek.Inicjatorami spotkania są: portal Zabawkowicz.pl, który od lat wspiera rodziców w wyborze najlepszych artykułów dziecięcych oraz organizatorzy Targów Kielce.

Targi Kid’s Time to wielki festiwal produktowych nowości, gdzie mamy blogerki będą mogły zobaczyć  najnowsze trendy wśród zabawek, wózków, fotelików, tekstyliów i artykułów dla najmłodszych. Swoje premiery będą miały także firmy z różnych zakątków świata.

Mamy będą miały również możliwość wymiany wiedzy z profesjonalistami oraz udziału szkoleniach branżowych.

Na samo spotkanie zgłosiło się ponad 20 firm, więc na pewno będzie możliwość zobaczenia i poznania najnowszych produktów, które pojawią się na naszym rynku.  Dzięki takim inicjatywom 
(a przede wszystkim fantastycznym recenzjom produktów, które pojawią się po spotykaniu na stornie wyborrodzicow.pl), inni rodzice otrzymają cenne i wartościowe wskazówki na temat najnowszych produktów, ich bezpieczeństwa, jakości, funkcjonalności czy designu.

Udział w tym niesamowitym wydarzeniu, to wielkie przeżycie, jak również możliwość przyszłościowego spojrzenia na rynek akcesoriów dziecięcych.

Klub Mam ekspertek na pewno podzieli się z Wami swoją wiedzą, dzięki czemu rodzice będą mieli łatwiejszy wybór z ogromnej liczby produktów  dla dzieci znajdujących się na naszym rynku.

Tym razem na tym wydarzeniu będę też ja. Jestem bardzo ciekawa:) 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz