Dzwoneczkowa.pl: Spotkanie blogerek Brodnica

środa, 16 marca 2016

Spotkanie blogerek Brodnica

Dzień kobiet to podobno dzień wyjątkowy i o ile uważam że strasznie dużo tych udawanych kazji do dzielenia się prezentami, to taki dzień powinno się spędzić nie na oczekiwaniu od mężczyzny czekoladek, kwiatów czy cudownej kolecji. Kobiety potrafią zrobić coś dla siebie i uważam że taki jeden dzień w roku powinny poświęcić go innym kobietom, ploteczkom i dobrej zabawie w kobiecym gronie.

Mój dzień kobiet rozpoczął się wyjąkowo późno, żeby o 13 być w Brodnicy. Nie pierwszy już raz jechała ze mną na babsie spotkanie Natalia, ja nie wiem jak my mozemy tyle czasu ze sobą wytrzymac w samochodzie, skoro tak się nie lubimy:) 


Przedstawiam Wam Patrycję, autorkę całego zamieszania, która spotkanie kobitek przy pysznym torcie i kawie połączyła ze wsparciem dla schroniska da zwierząt. Co musicie wiedzieć o tym spotkaniu? Było zdecydowanie inne. Mimo że nie jestem blogerką ani modową ani kosmetyczną czułam się w tym gronie o wiele lepiej niż na niejednym spotkaniu z parentingiem. Serio, tyle ciepłej energii, tyle szczerości i uśmiechu juz dawno nie widziałam. Swobodzie naszych rozmów zdecydowanie pomogły pytania. Tak tak nasza organizatorka rozdała nam w trakce spotkania kilka pytań, poza przedstawieniem się. Żeby nie było z Natalią sie wymieniłyśmy. Nie bez powodu, jedno z nich było o pracy marzeń :) a ja byłam tam też w pracy. Po kawie, torcie i pierwszych pytaniach przyszedł czas na prezentacje. Na pierwszy ogień poszła moja prezentacja, czyli Plus Dla Skóry. Miło mi było po raz kolejny zaskoczyć uczestniczki istnieniem marki i powiedzieć kilka słów nie tylko o pracy ale i kosmtykach które oferuje marka, a które kupić można tylko w aptece ale też tej internetowej. Kolejnym punktem prezentacji była pani dietetyk z Natur House, po wypełnieniu swojego dziennego jadłospisu Pani Karolina omówiła z nami każdy punkt nie tylko rozwiewając wątpliwosći ale i proponując zmiany.  Wisieńką na torci spotkania był Adam pracujący w K&L Hair Design Group. Kilka informacji o trendach, pielęgnicji i indywidualne porpozycje zmian. 
Poniżej zostawiam Was z kilkoma zdjęciami z tego bardzo kobiecego dnia, ale ogromnie dziękuję Ci Patrycja że zorganizowałaś tak niedaleko tak miłe spotkanie. Bardzo na nim odpoczęłam i było mi bardzo miło poznać tak wspaniałe uczestniczki. 
Dziewczyny dziękuję za przemiłe popołudnie.
Natalia - Natalia Jarocka
Dorota – Codzienność kobiety,
 Paulina –PaulinaKwiatkowska
Ewelina – Skin and the acne,
 Magda – Kraina Kobiecości
Marlena – For you style tv
Patrycja – Sentimentale,
 Daria – Dzika Wózkowa
Patrycja – Kobiecy żywioł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz