Dzwoneczkowa.pl: Blogerki po Mazursku czyli jak?

wtorek, 12 kwietnia 2016

Blogerki po Mazursku czyli jak?


To one, te dwie z pozoru uśmiechnięte i niegroźne, powiedziałabym że ze zdjęcia nawet sympatyczne.  To one zabrały mi całą sobotę i jeszcze....
i jeszcze zapewniły mega skład osób na ten sobotni dzień. Jak napisała Natalia lepszego nie mogła sobie wymarzyć. To one Ania i Natalia zaprosiły nas po raz kolejny do Węgorzewa. Gościniec u Kalicha gościł AnibarpiomarBlogująca mama dwójkiMatka bez tabuNatalia Jarocka BlogRudym Spojrzeniem na światJej cały światMatka ProwincjonalnaTuż przy uchuKiedy mama nie śpiPanienka AnnaMama i syn Zgrany Team, no i mnie :)W głowie nam były nie tylko ploteczki, ale i ciekawe wykłady.
 Na początek  Pani Agnieszka Grzybowska - Wital Gabinet Masażu Leczniczego - Kosmetyki naturalne i zioła. Czy w domowym zaciszu można robić kosmetyki? O tym przekonałam się po raz kolejny i po raz kolejny jestem miło zaskoczona pasją z jaką Pani Agnieszka mówiła. 


Takie miny miałyśmy mogąc sobie spakować krem,  Który wszystkie wspólnie przygotowałyśmy. 

Nie byłabym sobą nie korzystając z okazji i nie mówiąc uczestniczkom o kosmetykach kolejna prelekcja należała do mnie- Roksana Prusaczyk - Plus dla skóry 

Był też czas na rozdanie paczek od sponsorów i zajrzenie co dla nas przygotowali. Obowiązkowe zdjęcie grupowe i obiad w doborowym towarzystwie. Pani Karolina Grajewska - Centrum dietetyczne Naturhouse Ełk  poprowadziła ostatnią tego dnia prelekcję.  Dziękuje za podejście zdroworozsądkowe. radykalizm w żywieniu nie jest moim zdaniem najzdrowszym podejściem, cieszę się że w takich miejscach pracują osoby które mają zapał świadomość i są realistami. Porady żywieniowe i  pomiary BMI również były miłym akcentem. 


Dziewczyny pożegnały nas tortem i zabawą z fasolkami- mam nadzieję że macie filmik :) 


Sponsorzy którym ogromnie dziękuję za obdarowanie mnie. (Zdjęcia autorstwa Natalii )Wydawnictwo Zielona Sowa   do mnie trafiła "Świat według Żunia"
Miody Wileńskich - mój ulubiony miód z cynamonem, nie ma lepszego. 


ePrezenty - lusterko jest piękne a grawer aż się łezka kręci.


Ania, Natalia- dziękuję bardzo za wspaniałe spotkanie, w cudownym składzie. Była fantastycznie, dziękuje i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu, wychodzą Wam wspaniale. 


Ze spotkania powstał też filmik 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz