Dzwoneczkowa.pl: Majowe chartatywne spotkanie blogerek.

sobota, 21 maja 2016

Majowe chartatywne spotkanie blogerek.

Pisałam już że uwielbiam kobiety z pasją. Kiedy jeszcze chcą zrobić coś dla innych jestem nie tylko pod wrażeniem, ale chętnie biorę udział a takich wydarzeniach.  Tym razem blogerki wybrały sobie zwierzaki w schronisku w Szczytnie. Dzięki temu te nasze plotki przy kawie, poznawanie ciekawych firm i ich produktów ma także ten drugi wymiar- pomocy innym, dawania od siebie....W deszczową sobotę na olsztyńskiej starówce odbyło się przemiłe spotkanie. Natalia i Kamila zebrały same wspaniałe osoby: W spotkaniu udział wzięły:Natalia- Jak pięknie być kobietą Kamila - Kobiecy szyk, Wiola -Testowanko24, Agnieszka - LadyAggu, Agata - Malinowy Makeup, Joanna - Kosmetyki Panny Joanny,  Kasia - Kasia Rakowska, Emila - Diamentowa Kosmetyczka i Dorota -Codzienność kobiety i ja.

Poza ploteczkami i zbiórką karmy i gadżetów potrzebnych schronisku, odwiedziła nas  Pani Sylwia z Optima Plus, która opowiedziała chwilę o naturalnych olejkach eterycznych. Poza cudownym zapachem mają kilka ciekawych zastosowań, wymieniłyśmy się sposobami na ich stosowanie i przyjrzałyśmy się ofercie firmy, mogąc ją sprawdzić własnym nosem.

Niech to zdjęcie Was nie zwiedzie, nasze miny całe spotkanie wyglądały zupełnie inaczej,  jakoś strasznie poważnie i zupełnie nie jak z tego dnia wyszłyśmy, a może to te kwiaty nas tak oszołomiły. Każda z nas od kwiaciarni FloraQueen otrzymała piękny bukiet kwiatów.
Miałam na tym spotkaniu swoje trzy gorsze. Tym razem nawet udało mi się mówić, odzyskałam odrobinę głos. Uczestniczki mogły posłuchać o kosmetykach Cera Plus. Dziewczyny mogły też poza otrzymanymi kosmetykami przyjrzeć się całej ofercie marki. Chyba im się podobało.
Spotkanie poza kawą i obiadem umiliły przekąski i soki od sponsorów: Pyszne paluszki od Stema Polska, tym razem mogłam spróbować z miodem i orzachami laskowymi. Jednak moimi ulubionymi są te z bazylią oregano.  Do tego pyszny sok jabłkowy od Tłocznia Maurer, którym wzniosłyśmy toast za spotkanie:)  

Na spotkaniu odbyła się także zbiórka pieniędzy na rzecz schroniska. Każda osoba, która dorzuciła coś od siebie, dostała upominek dodatkowy, przygotowany przez sponsorów. A byli nimi: ChocoKiss, dzięki którym każda z nas dostała czekoladę idealną do wręczenia na Dzień Matki, firma CD, która ufundowała 3 zestawy kosmetyków, firma Monashe, która przeznaczyła na ten cel 2 naszyjniki, firma Revitalash, która ofiarowała 3 odżywki do rzęs oraz firma EK kosmetyki naturalne, dzięki której ktoś dostał fajne zestawy kolagenowe BingoSpa do włosów. 
 


Chcecie poznać zawartość tych pieknych kolorowych toreb? Dajcie mi kilka dni :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz