Dzwoneczkowa.pl: To już 3 lata- KONKURS

niedziela, 1 maja 2016

To już 3 lata- KONKURS


 Miło mi z okazji 3 lat bloga pokazać Wam nową lekko odświeżoną stronę. Skróciła się też nieco nazwa. Na tym nie koniec tego co mam nadzieję pomalutku zmieniać. Maj rozpoczynam podsumowaniem takim na lekko i konkursem dla Was.

Blog był odskocznią, tak jak do tej pory posty nie będą pojawiały się codziennie i z czasem będzie tu coraz mniej moich dzwoneczków. Dla mnie nie koniec roku a urodziny są czasem do podsumowań. Ostatni rok zmienił dużo nawet bardzo dużo. Czy były to wydarzenia dobre czy złe okaże się, ale kiedy pomyślę że to już 3 lata na mojej twarzy pojawia się uśmiech. W tym czasie powstało 318 postów, nie zmieniając tych początkowych które przypominają mi początki i to jak bardzo zmieniło się to co się tu pojawia.
Ten czas był pełen znajomości, trwałych i tych przemijających, a nade wszystko był to czas bardzo
edukujący.

KONKURS!

Tym którzy ze mną są i byli dziękuję i mam nadzieję że zostaniecie. Dla Was nagroda z małym konkursem. Chciałabym z okazji urodzin bloga kartkę urodzinową.

ZADANIE: Może to być praca plastyczna, zdjęcie, rysunek czy opowieść o ile mnie czytacie to dlaczego i co najbardziej Wam się podoba. Spośród wszystkich zgłoszonych w komentarzach zgłoszeń wybierzemy(ja i moja 3 osobowa ferajna) zwycięskie prace. Proszę Was bardzo o podanie numeru nagrody, ułatwi to bardzo ich przyznawanie. Nie musicie udostępniać informacji ani zapraszać znajomych ale będzie mi miło jeżeli więcej osób dowie się  o konkursie i o blogu.

ORGANIZATOR: Organizatorem i fundatorem nagród jestem ja.

CZAS: do 15 maja do 20.00 w ciągu 48 godzin postaramy się nagrodzić zwycięzców, na adresy czekamy kolejne 48 godzin. Wysyłam wszystko razem więc proszę Was o pilnowanie czasu.

To zaczynamy.

NAGRODY: każde zdjęcie oznacza jedną paczkę, oznaczone są numerkami. Wszystkie produkty są nowe i nie używane. Co jest nagrodą widać  mam nadzieję wyraźnie.
Życzę miłej zabawy i czekam na Wasze odpowiedzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz