Dzwoneczkowa.pl: Wieczorny relaks z woskami i świecami.

piątek, 20 maja 2016

Wieczorny relaks z woskami i świecami.


Dawno nie pokazałam Wam mojego czasu. Kocham być mamą i bardzo lubię system swojej pracy. Jednak bycie pełnoetatową mamą z maluchem póki co w domu, jest też wyczerpujące. Poza kąpielami i malowaniem paznokci mam jeszcze jedną małą tajemnicę.
Uwielbiam świece i od jakiegoś czasu woski zapachowe. Przyznaję się od razu że uważałam sławione już yankee candle za przereklamowane, spróbowałam więc naszych polskich wosków. Mówiąc szczerze nie byłam zachwycona. Potem na spotkaniu dostała pierwsze oryginalne yankee, którymi jestem oczarowana. Uwielbiam czereśnie i wiśnie. Wosk, który widać na zdjęciu ma bardzo intensywny zapach. Jeżeli lubisz intensywne zapachy i kochasz czereśnie jest dla Ciebie idealny. w porównaniu z zamiennikiem nie kopci się,  ubywa go bardzo powoli, a zapach przez cały czas jest tak samo intensywny.


Kolejnym nowym punktem w wieczornym odpoczynku jest świeca Kringle od Ek-kosmetyki, wybrałam zapach mango. Lekki słodki ale i świeży zapach,  mi idealnie towarzyszy w ciągu dnia kiedy muszę chwilę popracować. Świeca jest w plastikowym pojemniczku z pokrywką, nie zostawiam jej nigdy zapalonej wychodząc z pokoju. Zapach zupełnie inny niż wosku o wiele lżejszy, który może być ze mną na dłużej. Zdecydowanie mój faworyt jeżeli chodzi i lekkość.


Wolicie świece czy woski? Jaki jest Twój ulubiony zapach?Brak komentarzy:

Prześlij komentarz