Dzwoneczkowa.pl: Nivea- płyn micelarny

poniedziałek, 20 czerwca 2016

Nivea- płyn micelarny


Dziś ma kilka słów o płynie micelarnym. Zwyczajnie zaczęłabym od opisu firmy ale chyba nie usze jej nikomu przedstawiać. Każdy zna krem w niebieskim pudełeczku, który jest dobry do na wszystko.
U mnie gości do teraz, mój mąż ani myśli zmieniać tego kremu na jakikolwiek inny. Czy ja mam swoje ulubione produkty? Jasne że tak. Płyny micelarne moja skóra uwielbia i na mojej półce mają szczególne miejsce. Ten jest jednym z lubianych. Głównym jego atutem w moim przypadku jest to, że idealnie nadaje się do torby podróżnej. Dziwne? No cóż jego pojemność jest idealna na wyjazd, bo warto pamiętać że można go używać nie tylko do przemycia/ oczyszczenia twarzy. Świetnie sprawdza się  w demakijażu, a  trochę łatków kosmetycznych zużywam przy zmywaniu makijażu. Ponadto jest t produkt który oczyszcza i odświeża skórę nie tylko wieczorem ale i rano. Rano  po nocy i nocnym kremie zanim nałożymy  ten na dzień musimy  zmyć to co jest na twarzy rankiem.


Czym są micele?
Każda micela ma kształt kuli, która zbudowana jest z setek drobniutkich cząsteczek. Te, które znajdują się na powierzchni przyciągają wodę, natomiast cząsteczki wewnątrz miceli odpychają wodę, ale chętnie łączą się z tłuszczami. Działają one jak magnes i wchłaniają wszelkie zanieczyszczenia z powierzchni skóry - resztki makijażu, nadmiar łoju i cząsteczki brudu.

Opis produktu
Pielęgnujący płyn micelarny do cery normalnej i mieszanej z witaminą E:

- Łagodnie usuwa makijaż oczu i pielęgnuje rzęsy
- Nawilża i pozwala skórze oddychać
- Po użyciu skóra jest oczyszczona, odświeżona i wygląda pięknie. - Zawarte w płynie micelarnym cząsteczki zwane micelami działają jak magnes, 
- Płyn skutecznie i łagodnie oczyszcza skórę bez konieczności pocierania. 
- Produkt przebadany dermatologicznie i okulistycznie.

usuwając makijaż i zanieczyszczenia.

- Usuwa makijaż i skutecznie oczyszcza skórę


Według mnie:
bardzo przystępna pojemność, produkt jest w miarę wydajny. Nie podrażnia mojej skóry, dobrze usuwa makijaż, ale i pozostałości z powierzchni twarzy po całym dniu. Jest to dla mnie produkt, który mogę spokojnie zastąpić innym, jednak nie potrafiłabym się obejść bez płynu micelarnego. Płyn nie pozostawia na skórze dziwnej tłustej czy klejącej warstwy. Nie podrażnia oczu, dzięki czemu bardzo fajnie sprawdza się przy demakijażu oczu. 

Znacie produkty Nivea? Bez jakiego produktu nie potraficie obejść?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz