Dzwoneczkowa.pl: Urodziny inne niż wszystkie.

poniedziałek, 13 czerwca 2016

Urodziny inne niż wszystkie.


Na 6 urodziny syna nie miałam pomysłu. Na myśl o jednej sali zabaw już czułam ten smród, serio to nie ma pojęcia kto wogóle zgodził się żeby dzieci mogły tam się bawić, poobdzierane zabezpieczenia, nie przemawiały do mnie a mała trampolina przy, której nie było zupełnie nikogo poza rodzicami w której zamki były powyrywane no cóż.... nie był to widok który chciałabym pamiętać.
Jest jeszcze jedna  sala, dużo większa, jednak pamiętam organizowane tam urodziny syna, no cóż w tym roku była powtórka u znajomych. Sala super, dobrze wyposażona, dużo przestrzeni. Jest jedno małe, animacji dla grupy urodzinowej nie da się zrobić bo dzieciaki wpadają w szał zabawy i biegania po zakamarkach. Miejsce super, ale na urodzinach dzieci i tak nie bawią się w swojej grupie, bo mnogość atrakcji skutecznie je odciąga.


Mój mały pirat i ja podpatrzyliśmy ciekawy pomysł na urodziny. Zupełnie wyjątkowe urodziny,
bo na piasku i nie mowię tu o brzegu morza czy jeziora. Mówię o  urodzinach organizowanych przez Akademię Siatkówki Kurian


Dlaczego uważam że jest t lepsze rozwiązanie niż sala zabaw? Sala zabaw według nie jest idealna jeżeli nie chodzi o wspólne obchodzenie jakichkolwiek uroczystości. Na tej o której wspominam owszem Panie/ Panowie animatorzy wołają dzieci jednak są miejsca w których zwyczajnie nie słychać tej informacji. Dzieci fajnie nawiązują nowe znajomości i świetnie się bawią, ale. No właśnie nie wiem jak inne dzieci, ale dla mojego syna bardzo ważne jest że to urodziny. Jest to dla niego spore przeżycie. Więc kiedy pojawiła się możliwość zrobienia fajnych urodziny tylko dla  grupy przedszkolaków nie zastanawiałam się chwili.


Kilka informacji technicznych:
- oferta 380zł  za 22 dzieci(za większą ilość dzieci dopłacamy)
- dwie godziny wynajęcia boiska
- sala  udekorowana 
- możliwość wstawienia np, fontanny czekolady (nie spodziewałam się że będzie to taki hit)
- przekąski i napoje własne(plus bo mamy możliwość wyboru ich w zależności od upodobań dzieci)
- dzieci cały czas widzimy z góry
- zabawy tematyczne(do uzgodnienia)

Dla porównania:
- sala zabaw- 12 dzieci bez niczego 250zł w najbardziej rozbudowanym  pakiecie od 439zł 

W obu wypadkach mamy jeszcze do dokupienia tort i inne drobiazgi. 
Jaka jest różnica? Dzieci nam nie znikają w labiryncie, są skupione zajęte z animatorami. Puszczają bańki, mają malowanie buziek w cenie, mają zorganizowane gry i zabawy w których uczestniczą. 


Zobaczcie resztę zdjęć. Ja jestem bardzo zadowolona z animacji i możliwości zrobienia urodzin nawet zimą z odrobiną lata.


Chcesz zorganizować wyjątkowe urodziny? Według mnie opcja  jest super. Co Wy na to?
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz