Dzwoneczkowa.pl: MUM Bloga vol.3

niedziela, 17 lipca 2016

MUM Bloga vol.3


To one zaplanowały mi pewne upalne popołudnie na Olsztyńskiej Starówce. Czy było warto i jak wyglądało ich 3 spotkanie przeczytacie odrobinę niżej. Zapraszam.

Dlaczego spotkanie w Olsztynie?

Tu aktualnie mieszkam, tu żyję i jest to jedno z nielicznych miejsc gdzie ze względu na odległość jest mi łatwo dojechać. Czasem mam wrażenie że częściej w zakamarkach Polski znajduję więcej dziewczyn z którymi się częściej widuję niż właśnie tu. Skąd ten pomysł? Często słyszę że Olsztyn jest tak daleko od nich- chwila ale mi się udało dotrzeć. Tym bardziej lubię lokalne spotkania, poza chwilą relaksu zawsze można poznać wspaniałe osoby, które są tak blisko.

Kogo tam spotkałam?

Spotkałam dwie organizatorki, wspaniałe uczestniczki i animatorki. Chwilę zostanę przy tych ostatnich, bo mimo nieobecności moich dzieci, które cieszyły się w tym czasie ogrodem, dziewczyny zajmujące się najmniejszymi uczestnikami zrobiły ogrom pracy.

Co się właściwie dzieje na takim spotkaniu? 

Po raz kolejny obalę mit że nie mimo zdjęć prezentów nie o to chodzi, nie chodzi też o kawę, bo podejrzewam że każda z nas ma swoje ulubione miejsce. Dlaczego się spotykamy? Dlaczego właśnie tym dziewczynom, które są mamami i prowadzą blogi najbardziej brak spotkań? Na co dzień zajmujemy się całą resztą, pranie, sprzątanie, dzieci, praca, dom. Często zapominamy o sobie zamykając się w tym małym świecie, co zupełnie nam nie przeszkadza jednak często pomalutku od środka nas niszczy. Każdy z nas potrzebuje odskoczni i kontaktu z ludźmi, im bliżej te nasze zainteresowania są siebie tym łatwiej się zrelaksować a zwykła kawa urasta do rangi weekendowego spa. Nie powiecie mi że nie lubicie rozmawiać, wymieniać doświadczenia z innych spotkań, z racy z różnymi firmami i osobami. Nie powiecie mi że nie czujecie czasem opowiadając mężowi jakiego maila dostałyście i widząc jego minę nie marzycie o zadzwonieniu do tej koleżanki, która poznałyście w sieci i macie ciągły kontakt.

Czy dzieje się coś pożytecznego?

Nie skąd że przecież my tylko siedzimy i zaglądamy w torby :)
To było moje drugie spotkanie MUM Bloga, 3 które dziewczyny zorganizowały, czego nie brakuje? Dobrego humoru, uśmiechu i co najważniejsze wiedzy. Może i mam małego bloga, może i nie spędzam na nim 12 godzin na dobę, ale chciałabym go pomału i sukcesywnie doskonalić. Dzięki Sylwii i Oli dowiedziałam się kolejnych ciekawostek odnośnie prowadzenia bloga i niby małej rzeczy która mi do tej pory umykała. Żeby nie było każda z nas lubi tez wiedzę nie tylko blogową więc porozmawiałyśmy też o ochronie przeciwsłonecznej, w końcu mamy lato i temat bardzo na czasie.

Jak spędziłam czas?

Jak zawsze wśród kobiet z podobnym hobby wspaniale. Dla mnie zawsze jest to relaks i ładowanie baterii. Dziewczyny jak zawsze organizacyjnie spisały się na medal, do tego było sporo czasu na rozmowy i wymianę doświadczeń. Czas w dobrym towarzystwie ucieka szybciej i tak było i tym razem.
Kochane organizatorki- ukłon za pracę i fantastyczne spotkanie
Uczestniczki- przemiło było Was spotkać :) mam nadzieję do następnego niedługo również na znajomym gruncie.


Spotkanie obyłoby się bez prezentów, tym bardziej firmom, które postanowiły umilić ten dzień należą się serdeczne podziękowania. Jeżeli coś zwróciło Waszą uwagę dajcie znać chętnie napiszę o tej rzeczy więcej.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz