Dzwoneczkowa.pl: Seebloggers- Acer Switch Alpha 12

niedziela, 31 lipca 2016

Seebloggers- Acer Switch Alpha 12


Tegoroczne Seebloggers dla mnie było zupełnie inne niż to w 2015 roku. Mój mąż stwierdził,
 że jestem szalona będąc w Chorwacji i wyczekując 20.00 żeby zapisać się na wymarzone warsztaty. Te zapisy były dopiero początkiem....
To wydarzenie jest wyjątkową możliwością dzięki, której można poznać ponad 1000 blogerów, posłuchać prelekcji tych którzy osiągnęli już bardzo dużo, oraz posłuchać paneli z dyskusjami na których nudzić się nie można. Dzięki wyczekiwaniu tej magicznej 20.00  miałam w pełni zaplanowane dwa dni, dzięki Acer Polska mogłam siedząc na panelu poznając nowe kosmetyki od Gosh Copenhagen, przysłuchiwać się prezentacji, która była na sali głównej.

Co testowałam?

Na chwilę przed wydarzeniem na jego stronie pojawiła się informacja o możliwości testowania. Zapisy na warsztaty poszły świetnie pomyślałam czemu nie. Wysłałam zgłoszenie i udało się. Jako jedna z 25 uczestniczek mam możliwość testowania nowego urządzenia 2w1. Jak się sprawdza Acer Switch Alpha 12? Szczerze mówiąc pokochali ja wszyscy domownicy. Dziwne?


Czym jest Acer Switch Alpha 12?

Urządzenie 2w1 dzięki, któremu w małej lekkiej formie mogę mieć przy sobie nie tylko tablet ale i laptop z bardzo szybko odłączana i podłączaną klawiaturą. Do tego jest super lekkie. Szybko się uruchamia, jest bardzo poręczny i bardzo podobają mi się zdjęcia jakie może robić. Szczegółowy opis znajdziecie na stronie. 


Jak się sprawdził na konferencji?

Jestem z niego bardzo zadowolona, właśnie dlatego ze jest lekki i poręczny a moje przerwy między warsztatami nie były zbyt długie, do tego podłączone słuchawki i mogłam śledzić co dzieje się na sali głównej będą na warsztatach, słuchając w strefie pareningowej o kosmetykach Oillan, czy w strefie beauty o właściwej pielęgnacji włosów, albo o nowościach kosmetycznych Gosh Copenhagen. Gdyby strefa cooking była odrobinę większa prawdopodobnie nagrywałabym  warsztaty, szkoda że się nie dało. Jednak nie wyobrażam sobie targania laptopa, który jest nie tylko większy ale i wolniejszy i w przeciwieństwie do testowanego urządzenia grzeje się i jest sporo głośniejszy. 

Niżej znajdziecie sporo zdjęć z użytkowania. 


Seebloggers 2016

Czyli co poza strefą cooking działo się w tym roku w Gdyni?  Dlaczego poza gotowaniem? O tym znajdziecie osobny post. Działo się bardzo dużo. Ogromny ukłon dla Ani i Jakuba jechałam  nie do końca przekonana, bałam się, ale jednocześnie chciałam maksymalnie wykorzystać ten czas. 
Dlatego też mimo bloga, który jest głównie parentingowy, strefa ta w tym roku była nie była bliska memu sercu. Pojawiła się jednak nutka tęsknoty kiedy zobaczyłam jak wspaniale była ta strefa przygotowana na dzieci, ze wszystkimi atrakcjami i warsztatami dla najmłodszych. 

Co wybrałam poza gotowaniem?

Nie licząc cudownych warsztatów kulinarnych skorzystałam tez ze stoisk partnerów, szczególnie przypadło mi go gustu spotkanie z marką Evenline, dziewczyny dziękuję serdecznie za przemiłą rozmowę z niedzielni poranek i idealnie dobrane produkty, odżywka do rzęs sprawdza się idealnie. 
Bardzo miło wspominam tez warsztaty z Gosh, Michel Marciel oraz Oilan, 
Cudownie było skorzystać z możliwości jakie dało SeeBloggers, bardzo miło było mi spotkać znajome twarze, pomachać sobie na warsztatach na 3,2,1...:)  

Czy warto było wybrać się do Gdyni?

Tak zdecydowanie.  Przyznam się szczerze że świetnie bawiłam się na wakacjach z całą rodziną w Chorwacji jednak prawdziwy odpoczynek mimo zmęczenia zafundowało mi właśnie to fantastyczne wydarzenie. W ciągu tych dwóch dni udało mi się złapać tyle fantastycznych chwil, porozmawiać z cudownymi ludźmi, napić się dobrego koktajlu i zmienić odrobinę podejście do blogowania. Czy zastanawiam się nad kolejnym rokiem? Nie! Wiem że chcę tam być, wiem że tam będę muszę tylko wcześniej zająć się noclegiem, żeby nie dojeżdżać z Wejherowa(na wieczorna imprezę nie bardzo mieliśmy siłę wracać,  nie ukrywam że ognisko również się do tego przyczyniło.) Zastanawiam się tylko co z moimi pociechami z przyszłym roku, bo wyjazd we dwoje miał bardzo dużo dobrych stron dla nas obojga. 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz