Dzwoneczkowa.pl: Produkt do pielęgnacji, którego nie kupię.

poniedziałek, 29 sierpnia 2016

Produkt do pielęgnacji, którego nie kupię.


"Chusteczki, które zawsze możesz zabrać ze sobą, oczyszczą twarz i przywrócą uczucie świeżości. Dodatkowo dzięki kompleksowi NIVEA Creme Care pozostawią skórę miękką i elastyczną.
Chusteczki dokładnie usuną nawet wodoodporny makijaż oczu."
Przeglądając internet znalazłam całe mnóstwo pochlebnych opinani o produkcie. Sądząc po prawie pustym opakowaniu można by się spodziewać, że produkt i mi przypadł do gustu. Nic bardziej mylnego.  Czyli produkt, który posłużył zupełnie nie do tego do czego jest przeznaczony.


Chusteczki trafiły do mnie w ramach kampanii firmy. Jako osoba, która od dziecka zna produkty i nie raz ich używała pomyślałam, że zamiast szukać ich skorzystam z dostarczenia ich do domu. Byłam ich bardzo ciekawa. Lubię nowości i szybkie rozwiązania. Chusteczki miały takim być.
Wszystko pięknie ładnie a potem przyszła rzeczywistość.  Zacznę od tego, że skóra  w moim wypadku po nich była z lepką warstwą, której bardzo nie lubię. U mnie te chusteczki zupełnie nie zdały egzaminu. Kolejny produkt, który powinien usuwać, makijaż ale u mnie sobie z nim nie radzi, a nie nakładam 15 warstw. Moja twarz po ich użyciu była czerwona jakbym użyła tarki. Podobno też daje radę z wodoodpornym makijażem oczu. Tu po raz ostatni mnie zawiodło. Z tym też sobie nie radzi i nie ma opcji żeby nie dokończyć demakijażu innym produktem.

Napisałam że produkt posłużył do zupełnie czegoś innego. Jedynym plusem dla mnie  jest zapach. Taki typowy dla kremu nivea, dość intensywny przy chusteczkach idealnie dał się do...
 no cóż są tu mamy, dzieci odpieluchowujących się? Nie wiem jak u Was, ale moja córa potrafiła na przekór gdzieś nasiusiać. Wtedy z ratunkiem przychodziły mi one. Nie wykorzystane u mnie, nie miały kontaktu ze skórą córki. Idealnie pozbywały się zarówno płynu jak i zapachu. Tak czy inaczej produkt znalazł u mnie swoje zastosowanie, zupełnie inne od zamierzonego. Idealne rozwiązanie do torebki. Jednak moja historia z chusteczkami jest jednorazowa.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz