Dzwoneczkowa.pl: 6 Warmińsko - Mazurskie Spotkanie Blogerów

czwartek, 6 października 2016

6 Warmińsko - Mazurskie Spotkanie Blogerów


Planu nie było,  była spontaniczna decyzja  krótki termin. Lista uczestniczek która chyba jeszcze nigdy nie wymieniła się tak bardzo jak przy tej edycji. Był pomysł na jeden dzień spotkania, rozciągnął się na dwa, a i tak było to mało. Nie był to klasyczny podział łupów, było kreatywnie, zabawnie i za krótko...
Czy da się przygotować spotkanie nie robiąc tego pół roku? Da się? Nie wiem, to 6 już spotkanie miało być odrobinę inne. Biorąc pod uwagę, że zgłoszenia były od kobiet, pomyślałam  czymś tylko dla nas. Chciałam żeby uczestnicy wyszli ze spotkania z pełna głową inspiracji i wiedzy. Odrobinę szkoda zawracania głowy przez dwie agencje, które niby chciały przyjechać a kiedy dogadywaliśmy szczegóły się wycofały. Po przejrzeniu  zdjęć, informacjach jak i dlaczego warto podpisywać zdjęcia na blogu, zajęłyśmy się ta częścią z której jestem chyba najbardziej dumna. Po raz kolejny postanowiłam że zrobimy też coś dobrego. Zaprosiłam Fundację "Przyszłość dla Dzieci", która swoją opieką obejmuje 300 podopiecznych z województwa Warmińsko- Mazurskiego. Na naszej zbiórce zebrałyśmy 2300 zł. Kochane uczestniczki i firmy które wsparły naszą zbiórkę- ogromy ukłon i podziękowania dla Was.


Końcowe przygotowania zgrały się z kolejnymi wyzwaniami prywatnymi, więc łatwo nie było. Dobra skróciła się bardzo mocno, a przygotowania same się nie chciały robić. Co wymyśliłam tym razem? Zaprosiłam  Sylwię z bloga Jej cały Świat i Anię z bloga Okiem Mamy, dziewczyny poprosiłam o przygotowanie praktycznych dla nas wiadomości. Sylwii panel przerodził się fantastyczną dyskusję. Ania walczyła z nami i naszymi zdjęciami na instagram przez dwa dni. Koniec pierwszego dnia należał do Pani Anety z Golden Rose, która opowiedziała nam nie tylko o trendach ale i makijażu do zdjęć czy konturowaniu twarzy. Zwieńczeniem wieczoru był wypad na olsztyńska starówkę. 


Dzień drugi.
Kolejny dzień rozpoczęłyśmy kawą i śniadaniem, po czym Ania zrobiła nam bardzo praktyczne warsztaty z robienia zdjęć. Wyszło mi masło maślane, ale to był bardzo pracowity poranek z bardzo owocnym podsumowaniem. Był to dzień tak zakręcony, że zapomniałyśmy o zdjęciach z prezentacji. Szkoda ogromna ale rozmowa o miodach przerodziła się w kolejną dyskusję, po to by na koniec zrelaksować nas zapachami świec. Dzięki ogromne Miody Wileńskich i Party Lite

Końcem spotkania były plotki i tort. Szkoda było się rozstawać i zdecydowanie za krótko trwały warsztaty, ale wiem że było warto zarywać noce, usłyszeć od szefowej na szkoleniu że w końcu mam zostawić telefon (nie zostawiłam). Mam nadzieję że i uczestniczkom się podobało. O perełkach poznanych na spotkaniu przeczytacie już niedługo mam nadzieję.
15 komentarzy:

 1. Było świetnie, wyjechałam z głową pełną inspiracji, pomysłów i z nowymi świetnymi znajomościami. dziękuję! Było naprawdę bardzo fajnie. Zabrakło mi jedynie pamiątkowego zdjęcia zbiorowego.. o czym pomyślałam już w drodze do domu. było intensywnie, że kompletnie nie przyszło mi to do głowy w trakcie spotkania.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak pamiętałam o nm jeszcze w sobotę, w niedzielę kompletnie się to zdjęcie zgubiło.
   Cieszę się że byłaś

   Usuń
 2. Dziękuję za zaproszenie. Odwaliłaś kawał dobrej roboty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ania dzięki :) ale to Twoje warsztaty były trzonem spotkania

   Usuń
 3. Rozumiem, że kolejne spotkanie będzie tygodniowe? ;)Bo mało mi!

  OdpowiedzUsuń
 4. To kiedy następne spotkanie? ;) To był naprawdę dobrze spędzony weekend...

  OdpowiedzUsuń
 5. Mam teraz kuku, za każdym razem, jak mam zdjęcie zrobić...Było czadowo :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A kiedy będzie 7 spotkanie? :) Pytam tak z ciekawości :P

  OdpowiedzUsuń
 7. Roksana, gratuluję Ci, widzę, że włożyłaś wiele serca w to spotkanie i na pewno było fantastycznie! Szkoda, że nie mogłam do Was dołączyć ale może kiedyś to nadrobimy ;).

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetne macie te spotkania, można z nich wiele wynieść :D

  OdpowiedzUsuń