Dzwoneczkowa.pl: Warsztaty "Przygoda z macierzyństwem" w Olsztynie

środa, 23 listopada 2016

Warsztaty "Przygoda z macierzyństwem" w Olsztynie


Po raz kolejny portal Familie.pl organizuje dla przyszłych mam warsztaty. Czy warto na nie iść? Pisałam już kiedyś że przed pierwszym porodem poza szkoła rodzenia odwiedziłam chyba wszystkie tego typu warsztaty w Olsztynie.  Było warto, poza ogromem wiedzy jaki jest Wam przekazany możecie  tu poznać inne mamy i przyszłe mamy, z którymi możecie porozmawiać. My kobiety lubimy narzekać, ale o ciąży nie mówi się wszystkiego, zwykle słyszymy że to piękny stan ale czasem  wiąże się z pewnymi symptomami które nas pokonują i tylko inna kobieta w ciąży może to zrozumieć.Mam za sobą dwa porody i wiem że takie spotkanie jest bardzo potrzebne. Główną zaletą są spotkania z ekspertami, nie samozwańczymi tylko uznanymi autorytetami, których warto słuchać i pytać. Warto zauważyć że nie jest to tylko wykład, ale jest to także rozmowa z ekspertami i czas na pytania, jeżeli nie na forum to po wykładzie. Jako mama wiem że takie wsparcie jest bardzo ważne, mając wokół siebie mnóstwo ludzi, mnóstwo opinii i swoją zagubiona gdzieś pośrodku warto jest posłuchać doświadczenia ale i aktualnej wiedzy. 

Zapraszamy gorąco na najbliższe warsztaty!„Przygoda z macierzyństwem”10 grudnia 2016 r. godz. 12:00Zarezerwuj sobie termin!Spotkanie odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury,ul.  Dąbrowszczaków 3Wstęp bezpłatny! ODBIERZ WEJŚCIÓWKĘ TUTAJ

PLAN WARSZTATÓW

Spokojna mleczna droga


Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany. W trakcie ciąży zauważysz nie raz, że Twój biust się zmienia i poza estetyką bardzo ważne jest odpowiednie udrażnianie kanalików mlecznych w Twoich piersiach. Dobrze dobrany biustonosz to ogromny komfort dla mamy tak w okresie ciąży, kiedy odciążamy w ten sposób kręgosłup, jak i podczas połogu, kiedy przygotowujemy się do karmienia. O tym i o wielu innych aspektach noszenia biustu opowie nam Pani Joanna Paukszto z Koemi.

Nieprzespane noce, intensywne dni


Pani Monika Mierzejewska z Sennababy jak nikt rozumie rozterki rodziców związane z ich zmęczeniem, dlatego właśnie poprosiliśmy Panią Monikę by opowiedziała o tym jak odpoczywać, dobrze spać i się wysypiać. Do tego potrzebne nam są odpowiednie materace i tekstylia o których bezpieczeństwie i wygodzie Pani Monika wie wszystko.

Przyszłość rodziny


Mało kto z nas na początku swej drogi z rodzicielstwem potrafi wybiegać w przyszłość i dbać o bezpieczeństwo swojej rodziny, dlatego też z głębokim przekonaniem, że to konieczne i ważne zaprosiliśmy do udziału w warsztatach Polski Bank Komórek Macierzystych. Ekspert PBKM opowie nam zarówno o bankowaniu, jak i chorobach zagrażających rodzinie i metodach ich skutecznego leczenia. Na specjalnie przygotowanym stoisku będziecie mogli zadawać Ekspertowi indywidualne pytania.

Moja położnaZ położną warto być w dobrej komitywie, bo to właśnie ona będzie Wam najbliższa podczas porodu. Mamy taką swoją położną, która towarzyszy nam od lat i bez niej nie wyobrażalibyśmy sobie warsztatów. Pani Iwona Kaczyńska chętnie odpowie na Wasze pytania związane z dolegliwościami, porodem, towarzyszeniem przy porodzie, wyborem szpitala w Olsztynie i… jest tego tak dużo, że czekamy na Wasze pytania. Chętnie wspólnymi siłami rozwiejemy Wasze wątpliwości.

Poznaj przyszłe mamy, spotkaj się z ekspertami i zrób coś dla siebie. 

1 komentarz:

  1. również byłam na jednych warsztatach jednak organizowanych przez inną organizację i miło wspominam tam spędzony czas :D

    OdpowiedzUsuń