Dzwoneczkowa.pl: Filc i Dziecko na Warsztat

poniedziałek, 26 grudnia 2016

Filc i Dziecko na WarsztatPo długiej przerwie wracam do spisywania ważniejszych dla mnie informacji tu. Jest mi miło ze właśnie od tego tematu. Dziecko na Warsztat jest ze mną z przerwami od początku mojej drogi blogowej. Dziś przyszedł czas na pomysły z zabawami z dwójką dzieci.


Przed świętami zajęliśmy się filcem,
Potrzebne:
- nożyczki,
- klej,
- filc,
- gotowe szablony lub wycięte z filcu kształty
- igła i nitka

Na pierwszy ogień poszły jak zawsze nożyczki i dzięki nim udało nam się stworzyć piękne opaski na sztućce do świątecznego stołu.

Jak co roku przygotowaliśmy też kartki świąteczne.


Próbowaliśmy też szycia małpki z gotowego szablonu, gruba igła i ostatni parę zszyć i kolejna małpka własnoręcznie zrobiona.Więcej świetnych zabaw z filcem znajdziecie klikając w logotypy z mapy poniżej.


Słowo mamy ED Montessori Karolowa mama Kreo Team Kreatywnym Okiem Matkopolkowo Bez nudy 360 przygód Bawimy się my 3 Biesy dwa Duśkowy świat Dzika jabłoń Elena po polsku Co i robi robcio Jej cały świat Cały świat Karli Tymoszko Igranie z Tosią Kawa z cukrem Laurowy zawrót głowy Kreatywnie w domu Gagatki trzy Guguiowo Ciekawe dzieci Świat Tomskiego Ohana blog On ona i dzieciaki Nasza przygoda diy My home and heart Mama Aga Konfabula Uszywki Zuzinkowej Mamy Mama na pełen etat Schwytane chwile Pomysłowe smyki Z motylem na dłoni Zabawy z Archimedesem Zakrecony belfer Pomieszane z poplątanym Nasze rodzinne podróże Ogarniam wszechświat Kreatywna mama Nasza szkoła domowa FB Dziecko na warsztat

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz