Dzwoneczkowa.pl: Pierwsze Spotkanie Świadomych Blogerek

sobota, 31 grudnia 2016

Pierwsze Spotkanie Świadomych Blogerek

Byłam na różnych spotkaniach osób tworzących w internecie, były to zarówno duże konferencje jak i kameralne plotki przy kawie. To spotkanie bardzo mnie ciekawiło bo spotkanie i Iza wzbudziło moje zainteresowanie. Sama jestem osobą, która dość szybko wyrabia sobie zdanie o innych, szybko szufladkuje pewne zachowania ludzi. Z nią było inaczej mimo obserwacji, rozmów nie wiedziałam czego mogę się spodziewać na spotkaniu. Odrobinę bałam się cichej, drobnej, młodej osoby a może raczej tego że na jej spotkaniu nie do końca będzie widać ją. Jechałam do Bydgoszczy z listy rezerwowej, staram się unikać takich sytuacji, ale główne zapisy przegapiłam. Świadome blogerki skusiły mnie dwoma rzeczami, ciekawością o osobę Izy i to jak w praktyce będzie wyglądało spotkanie, które opisane było bardzo interesująco. Czy idea bloga, który nie jest tablicą reklamową zostanie zachowana. Tak wiem o czym myślisz, piszę o spotkaniu,
co innego można pomyśleć, pisze relację- będą recenzje sterty darów losu:) Czy tak będzie?


Wracając do początku spotkanie, udało mi się nie spóźnić. Jadąc z dwójka dzieci, to już jakiś początek, przywitałam się z Izą, poznałam jej mamę, która wręczyła mi identyfikator i pierwsze kroki zrobiłam w kierunku sali dla pociech. Tam spotkałam  młoda osobę, która miała zajmować się animacjami dla dzieci. Jeszcze tylko zajęcie miejsca jak najbliżej drzwi do salki dla nieletnich i mogłam oddać się pogaduchom. po raz kolejny miejsce wybrałam nie kierując się tym kto siedzi wokoło i nie pomyliłam się, poza jedną osobą z którą w tym najbliższym gronie nie zamieniłam nawet słowa, z całą resztą bez problemu mogłam porozmawiać.


Iza przygotowała wspaniały pełen atrakcyjnych prelekcji plan, który możecie zobaczyć wyżej. Ogromny ukłon za wybór osób raz tematów, nie nudziłam się ani chwili. A ilość informacji i motywacji bardzo mnie zainspirowała. Dla mnie było to spotkanie dopięte na ostatni guzik, świadome, bardzo kobiece. Ogromna dawka pozytywnej energii, świetne osobowości.
I Spotkanie Świadomych Blogerek to jedno z takich spotkań, które powinno być wzorem dla organizatorów. Spójność prelekcji, odpowiedni dobór uczestników, wspaniałe miejsce.
Pomysł i dokładność to wyróżniało spotkanie w Bydgoszczy. Cieszę się bardzo że po raz kolejny mogłam poznać wspaniałe kobiety z pasją. Że kolejny raz dostałam kopniaka motywacji, że spojrzałam na kilka rzeczy inaczej.

Iza bardzo Ci dziękuję za możliwość bycia na Twoim evencie, ma nadzieję że spotkamy się na jednym z kolejnych. Jestem pod ogromnym wrażeniem i bardzo się cieszę że nie poprzestałaś na tym spotkaniu, a organizujesz kolejne. Rób to co robisz dalej, bo zwyczajnie robisz to dobrze i nie jedna z nas powinna się od Ciebie uczyć. Byłaś widoczna  :)

Dziękujemy pozostałym Partnerom za zaangażowanie się  w event: 
MisshaJandaScan-Anida,PascalHandMade KasiIzabela Leanun-miTwin CapsBio-KrainaRamArt Magdalena Rapacka,HandmejdDolakCoachLipSmackerEfcia SoapWydawnictwo OvoCannadermEquilibraIglarki,Wydawnictwo ZakamarkiPaweł Uchorczak FotografiaMajuntoIva NaturaJagodowa SztukaVichyLa Roche-PosayCrochet World Justyna CelkaRainbow Loom.Dziękujemy 7th Heaven za ufundowanie nagród w Instagramowym konkursie, Haniola za uszycie toreb dla Prelegentek, KobiecePorady.pl za wsparcie medialne i przygotowanie pakietów wejściowych dla wszystkich biorących udział w SŚB, sosrodzice.pl za wsparcie medialne, Hotel Brda za udzielenie zniżek Uczestniczkom.

2 komentarze:

  1. Dziękuję! Byłam ciekawa Twojej opinii - zwłaszcza, że sama jesteś organizatorką 100 razy bardziej doświadczoną ode mnie :) Do zobaczenia - też mam taką nadzieję! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Iza liczę, że i w Olsztynie zrobisz takie spotkanie- z ta samą tematyką wykładów bo mnie nimi zaciekawiłaś

    OdpowiedzUsuń