Dzwoneczkowa.pl: Saal Digital- fotoobraz na płótnie

wtorek, 28 lutego 2017

Saal Digital- fotoobraz na płótnie


Jedni przechowują wspomnienia w pamięci, inni na komputerze. Ja lubię je w formie zdjęć, książek czy obrazów. Od dawna  szukam firm które robią cuda w odpowiedniej jakości, takie perełki które będą zachwycać długi czas. 
Ostatnio  sprawdziłam kolejną firmę. Saal Digital Polska nie zachwyca niską ceną. Kolejnym co mnie lekko odstraszało to ściągnięcie aplikacji. Kiedy już przełamałam opory wszystko potoczyło się bardzo szybko. Poniżej  szybka instrukcja zdjęciowa. Aplikacja jest bardzo łatwa i intuicyjna. Wysyłka jest ekspresowa, realizacja również. Ostatnio bardzo zawiodłam się na firmie w której zamawiałam odbitki. Dzień później zamawiałam ten obraz,  był u mnie dużo szybciej. Realizacja to 1-2 dni robocze nie około 4. Co ważne moje płótno z pociechami było zapakowane w duży karton, zabezpieczone w środku na tyle że ciężko było się dostać do zamówienia.

Niestety zdjęcia nie oddają piękna kolorów, musicie mi uwierzyć albo poczekać na lepszą pogodę żeby zdjęcia lepiej oddawały to jak pięknie obraz wygląda.
A jak jest u Was? Zdjęcia na papierze, na komputerze czy płytach. A może fotoksiążki wolicie jednak obrazy? Macie sprawdzone firmy gdzie zamawiacie? Podzielcie się. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz