Dzwoneczkowa.pl: Szczęśliwa siódemka.

niedziela, 7 maja 2017

Szczęśliwa siódemka.


Zrobiłam to po raz kolejny, między mailami, telefonami i ospą udało się przygotować kolejną edycję spotkań. Nie było to spotkanie na które zgłosiły się tłumy, bo partnerów było jak na lekarstwo. Było za to coś co cenią sobie uczestnicy moich spotkań: kawa, coś dla małych uczestników i wiedza. 


Po poprzednim spotkaniu obiecałam sobie, że spotkań więcej nie będzie. W końcu do całej góry domowych obowiązków doszła praca zawodowa. Zaraz po ogłoszeniu terminu w domu zawitała ospa i zaczęłam się zastanawiać czy dam radę. Czy spotkanie trzymało poziom? na to pytanie mam nadzieję odpowiedzą uczestniczki: Monika, Ania,Agnieszka, Ania, Sylwia, Ania, Sylwia, Marta, Emilka, Justyna, Natalia. A do tej wspaniałej ekipy dołączyło 3 prelegentów, również prowadzących blogi. 


Zanim kilka słów o prelegentach, kilka słów podziękowania należy się Warmiolandii czyli naszemu gospodarzowi. Kraina Warmisia to największa sala zabaw w regionie, która organizuje weekendy ze specjalnymi zabawami. Mój  prawie 7-letni syn całe spotkanie hasał po Warmiolandii ponad 4 godziny  i  gdyby nie zmęczenie na tych by się nie skończyło.


Pierwszą prezentacje miał Marcin z http://www.marcinosiak.pl/ przyjrzał się on naszym fanpagom. Marcin uzależniony od mediów społecznościowych geek, a także fan książek, nowych technologii oraz Warmii i Mazur. Idąc w kierunku konkretów, przyjrzał się naszym stronom i powiedział nam co jest dobrze a nad czym powinnyśmy popracować. Jako jedyny przedstawiciel mężczyzn na spotkaniu przed Marcinem stało niełatwe zadanie, jednak kiedy pojawiły się pytania prezentacja przerodziła się w ciekawą dyskusję. 


Kolejną prelekcję miała Klaudia z bloga http://niezleziolkoblog.pl/ . 

                         

Klaudia  kobieta wulkan energii i podwójna mama. Trema tym większa że organizowała między innymi BlogoLand- blogerski weekend w Rabce czy Mikołajki w Grodzie Kraka. Aktualnie bardzo zaangażowana w działania Fundacji 3-4 Start. Po filmie który nam pokazała ciężko było powstrzymać się od łez. Nie był to koniec niespodzianek, cegiełki na rzeczy fundacji rozeszły się bardzo szybko a jedna z nas dostała również piękne podziękowanie.


Nie byłabym sobą żeby mimo małej ilości czasu nie wpakowała w plan jeszcze jednej prezentacji. 


Głos oddałam Anecie z bloga Matka bez Tabu, opowiedziała ona o pisaniu. Nie tak ogólnie, Aneta przygotowała się do swoich kilku minut i przepytała naszych czytelników dlaczego do nas zaglądają. Opowiedziała o popełnianych przez nas błędach, ale były tez pochwały. Kto je usłyszał  ten wie. 

Kochani moi mówcy. Serdecznie Wam dziękuję za kawał serca włożonego w przygotowanie i odpowiadanie na pytania uczestników. Bardzo się cieszę że zgodziliście się przyjechać i wystąpić przed tak nielicznym, ale chętnym do nauki gronem twórców. 


Nasz gospodarz nie byłby sobą gdyby naszym małym uczestnikom nie zapewnił dodatkowych atrakcji. Wamiolandia przygotowała pokaz małego chemika, który nie tylko był  pokazem. Dzieci chętnie pomagały w doświadczeniach, a przemiła Pani z pomarańczową peruką zapewniła im świetna zabawę. 


Resztę niech opowiedzą zdjęcia. 

Serdecznie podziękowania dla naszych partnerów:
orazAlexander,  ID'EAU, Oillan,  Dentosept, Siwko Fotografia, Drewniane dodatki , Chocokiss1 komentarz:

  1. Kochana, powtórzę to jeszcze raz - warto było się telepać ilka godzin pociagiem na Twoje spotkanie!

    OdpowiedzUsuń