Dzwoneczkowa.pl: Miejsca inne niż wszystkie- Olsztyn

poniedziałek, 26 czerwca 2017

Miejsca inne niż wszystkie- Olsztyn


To ja, zdjęcie zrobiłam w styczniu. Był to dla mnie wyjątkowy miesiąc, pod wieloma względami. 
Za każdym razem kiedy ktoś mnie pyta co robię , mówię że jestem mamą. Może to wielu kobietom wydawać się głupie, ale tak jest. Po pierwsze jestem mamą i żoną. Mam to szczęście że mąż wspiera moje szalone pomysły. Kiedy po rozmowie kwalifikacyjnej powiedziałam mu że za tydzień zaczyna pracę zapytał tylko "jak Ci pomóc''. 
Tak bardzo sentymentalnie zaczęłam ten post, ale to zdjęcie zawsze przypomina mi zmęczenie ze stycznia i całą masę zmian jaka zaszła.  Zmieniło się sporo głównie w mojej pracy. Styczeń jeżeli chodzi o pracę ogólnie był bardzo intensywny. Był to też miesiąc w którym poznałam wspaniałych ludzi, a także miejsce do którego będę wracała. Wtedy właśnie po raz kolejny spotkałam Brygidę- właścicielkę Akademia Urody Brigitte. Kolejny, bo ten magiczny pierwszy raz był na pierwszej edycji Jestem Sensualna, kiedy to jako ostatnia wpadłam w jej ręce na makijaż do sesji. Bałam się niesamowicie, bo Brygida dobrała mi bardzo odważny makijaż, który na zdjęciach wyglądał obłędnie o czym świadczy zdjęcie poniżej. 


Kiedy w moje ręce i jeszcze pewnej dwójki wpadł projekt dodatku ślubnego, który mieliśmy przygotować w pracy, moje myśli w pierwszej kolejności skierowały się właśnie do niej. Umówiłam się na spotkanie, które poszło zupełnie inaczej niż się spodziewałam, ale było początkiem pięknej drogi. To właśnie w tym cudownym miejscu powstał Wymarzony Ślub- klikając w nazwę możecie przejrzeć dodatek. Brygida zgodziła się wejść w pomysł i bardzo mnie to cieszy, bo większość zdjęć powstała właśnie tu a i większość treści przygotowała właśnie ona. Przygotowanie i sesja tam utwierdziły mnie tylko w przekonaniu że jest to wymarzone babskie miejsce, a kolejne zdarzenia tylko mnie w tym utwierdziły. Poza ofertą standardową Akademia jest idealnym miejscem nie tylko na spa dla dwojga przed wielkim dniem- czytaj w Wymarzonym Ślubie, ale też idealnym miejscem na babski, panieński wieczór czy na baby shower. Od stycznia można też obejrzeć wyjątkowe kolekcje ubrań. Byłam tam w pracy, byłam na relaksie i wiem że jeżeli Brygida się czegoś podejmuje to daje z siebie 150 % tego co inni nazywają całym sercem. Akademia jest świetnie położona w centrum miasta, mieści się w hotelu Villa Pallas na ul. Żołnierskiej.


Nowoczesności miejscu dodaje możliwość rezerwacji  wizyty przez aplikację- BOOKSY, możesz tam sprawdzić dostępność, opisy zabiegów, ale też opinie osób które umówiły się na wizytę.
Mnie zachwyca jeszcze jedna rzecz w samej osobie, rozwój i dążenie do rozwijania  swojego biznesu tak żeby dotarł do jak najszerszego grona, ale i spełniał wygórowane oczekiwania.

Jeżeli szukacie specjalisty od microbladingu, to jestem przykładem tego że warto, miejsce na babski spotkanie z sauną i zabiegami- idealnie.

1 komentarz: