Dzwoneczkowa.pl: Purina Cat Chow z TRND

poniedziałek, 16 lipca 2018

Purina Cat Chow z TRND


Kilka lat temu rejestrowałam się na stronie, która umożliwia sprawdzanie nowości na rynku. Ostatnio po raz kolejny mogłam sprawdzić produkty. Najbardziej zadowolony z projektu TRND jest nasz kot. Paczka z karmą trafiła do nas jakie 4 tygodnie temu. A na profilu facebookowym można było zgarnąć dla swojego kota zestaw do sprawdzenia. 
To Koteusz, jego ulubione pozycje do spania, to takie jak na zdjęciu, spanie w foteliku samochodowym, czy zakopanym w naszej pościeli. Kocha jeść uwielbia bawić się z dziećmi chodź jego początki u nas były trudne i mocno drapiące. Po ponad roku stał się trochę członkiem rodziny, którego wszędzie pełno. Straszy syn nauczył się pomału o niego dbać. 

Koteuszowi bardziej przypadła do gustu Purina Cat Chow Sterilised, ale też mokra karma, której osobiście staram się unikać. Unikałam mokrej karmy bo kończy się to gazami u naszego kota, stąd mój wybór był głównie skierowany na inna sucha karmę, po której dolegliwości te nie występowały. Po 3 tygodniach poprawiła się kondycja sierści naszego młodego kota, stała się bardziej błyszcząca.


3 komentarze: